شوخی پسر ترامپ با زمین خوردن بایدن

به گزارش دانشنامه آریایی، دونالد ترامپ جونیور پسر رئیس جمهور سابق آمریکا ویدئویی ویرایش شده را در توییتر به اشتراک گذاشت که صحنه زمین خوردن جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روی پله های هواپیما را در کنار گلف بازی پدرش قرار داده و او را به سخره گرفته است.

شوخی پسر ترامپ با زمین خوردن بایدن

به گزارش فارس، در این ویدئوی طنز که مثل فیلم زمین خوردن بایدن بسیار پربیننده شده، ترامپ با توپ گلف خود چند بار به سر بایدن ضربه می زند و پایان باعث افتادن او می گردد.

پسر ترامپ در توضیحی برای این ویدئو، به تمسخرِ اظهارنظر سخنگوی کاخ سفید که باد را دلیل لغزش پای بایدن خوانده بود، نوشته مَردم، باد نبوده!

او همچنین با به اشتراک گذاشتن ویدئوی کامل زمین خوردن بایدن در روز آدینه نوشت: به یاد می آورم مطبوعات به ترامپ به این دلیل که نرده ها را هنگام بالا رفتن از پله ها گرفته بود، تاختند. بایدن بار ها و بار ها می افتد، اما مطمئنم او تصویر سلامتی است. جای تعجبی نیست که همه دشمنان ما همزمان سوءاستفاده و او را علناً تمسخر می نمایند.

زمین خوردن بایدن روی پله های هواپیمای ایر فورس وان هواپیمای شماره یک نیروی هوایی آمریکا که به هواپیمای حامل رئیس جمهور آمریکا گفته می گردد، همچنین دستمایه شوخی های زیادی در فضای مجازی شده و بسیاری گفتند شاید رئیس جمهور ایالات متحده به جایگاه بالابر شماره یک برای بالار فتن از پله ها احتیاج دارد. بسیاری دیگر گفتند کامالا هریس به ریاست جمهوری نزدیک است در آمریکا در صورت رخ دادن اتفاقی برای رئیس جمهور، معاون وی جانشینش می گردد.

روز گذشته رئیس جمهور آمریکا هنگام بالا رفتن از پله های هواپیمای شماره یک سه بار زمین خورد تا سئوالات جدیدی درباره سلامت او مطرح گردد.

بایدن 78 ساله که مسن ترین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده است پایان توانست از پله ها بالا رود و پیش از عزیمت برای ملاقات با سران جامعه آمریکایی های آسیایی تبار، بالای پله ها ایستاده و سلام نظامی دهد.

پیش از این در ماه نوامبر گذشته پای رئیس جمهور آمریکا هنگام بازی کردن با یکی از سگ هایش دچار شکستگی شد و او مجبور شد برای چند هفته از آتل های مخصوص ارتوپدی استفاده کند.

بایدن بعد از آن شکستگی گفته برای حفظ سلامت بدنی با دوچرخه های ثابت تمرین می نماید. او اغلب، هنگام حضور در سخنرانی های عمومی برای نشان دادن سلامتش با حالت دوی آرام روی صحنه ظاهر می گردد.

با این حال چنین اقداماتی نتوانسته اند از شکل گیری شائبه ها درباره سلامت بدنی و ذهنی او جلوگیری نمایند. بایدن، روز پنجشنبه هم تصادفاً کاملا هریس، معاون خود را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده خطاب کرد. او چند وقت پیش هم نام خواهرش را به جای همسرش گفت.

منبع: فرارو
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1672

به "شوخی پسر ترامپ با زمین خوردن بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی پسر ترامپ با زمین خوردن بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید