شورای هنری ارکستر ملی آثار آهنگسازان ایرانی را آنالیز می نماید

به گزارش دانشنامه آریایی، شورای هنری ارکستر ملی ایران، پس از سرانجام آذر ماه، آثار دریافت شده در فراخوان آهنگسازان ایرانی را آنالیز می نماید.

شورای هنری ارکستر ملی آثار آهنگسازان ایرانی را آنالیز می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، اردیبهشت ماه سال جاری فراخوانی برای اجرای آثار آهنگسازان ایرانی در ارکستر ملی، به وسیله بنیاد رودکی منتشر شد. این بنیاد در نظر دارد با هدف شناسایی و حمایت از آهنگسازان توانمند کشور، تعدادی از آثار این هنرمندان را انتخاب نموده و در برنامه سالانه ارکستر ملی ایران قرار دهد.

بر اساس این فراخوان، بنیاد رودکی بر آن است تا با پدید آوردن فرصت و امکان شناسایی آهنگسازان موسیقی ایرانی، نسبت به گردآوری آثار این آهنگسازان اقدام و پس از انجام ارزیابی های تخصصی به وسیله شورای هنری ارکستر ملی ایران، منتخب آثار را به وسیله این ارکستر اجرا و به علاقه مندان ارائه کند.

بر این مبنا فراخوان ارکستر ملی ایران برای اجرای آثار آهنگسازان ایرانی تهیه و به وسیله پایگاه اینترنتی بنیاد رودکی به نشانی www.bonyadroudaki.com در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفته است و این امکان وجود دارد تا آهنگسازان، آثار خود را تا انتها آذرماه از این طریق ارسال نمایند.

پس از انتها مهلت، کار آنالیز آثار شروع می گردد. طبق مصوبه شورای هنری ارکستر ملی آثار ارسالی بعد از این تاریخ، در سال 1401 مورد آنالیز قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1962

به "شورای هنری ارکستر ملی آثار آهنگسازان ایرانی را آنالیز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای هنری ارکستر ملی آثار آهنگسازان ایرانی را آنالیز می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید