لمینت دندان و کاشت مو با پول های سرقتی از زنان

به گزارش دانشنامه آریایی، اعضای باند سرقت مسلحانه که به روشی خشن از زنان سرقت می کردند در برابر اتهام قتل یکی از قربانیان خود قرار گرفتند. سرکرده باند با پول های سرقتی، دندان هایش را لمینت کرده و مو کاشته بود.

لمینت دندان و کاشت مو با پول های سرقتی از زنان

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه خبرنگاران، رسیدگی به این پرونده از اوایل زمستان امسال و به دنبال گزارش سرقت مسلحانه از خانه ها در کرج آغاز شد.

بررسی ها نشان داد شش عضو یک باند خشن با شناسایی خانه هایی که مرد در آن حضور نداشت، وارد آنجا شده و با تهدید زنان با اسلحه، وسایل باارزش و طلای قربانیان را سرقت می کردند.

یکی از قربانیان که زن میانسالی بود به ماموران گفت: خانه ام ویلایی است و دزدان از بالای دیوار وارد خانه ام شده و اسلحه را روی سرم گذاشتند. آنها تهدید می کردند اگر سر و صدا کنم، به سرم شلیک می کنند. یکی از آنها مراقب من بود و همدستانش به جست وجوی خانه پرداختند و تلویزیون و وسایل باارزش را سرقت کردند. آنها سپس سراغ گاوصندوق رفته و وقتی نتوانستند در آن را باز کنند، گاوصندوق را با خود بردند. حدود 400میلیون تومان طلا در خانه داشتم که سرقت شد. دزدان بعد از سرقت مرا در حمام زندانی کردند و مدام می گفتند اگر با پلیس تماس بگیری و شکایت کنی، تو را می کشیم. بعد از سرقت، دوربین های مداربسته را بررسی کردیم و مشخص شد دزدان چند روز خانه را زیر نظر داشتند و وقتی مطمئن شدند من تنها هستم وارد خانه شدند.

دزدان مسلح خانه های کرج در دومین سرقت خود، حدود یک ماه قبل وارد خانه ای شده و با تهدید های خود باعث فشار عصبی به زن صاحبخانه و سکته و مرگ او شدند.

دختر این زن که در زمان سرقت در خانه حضور داشت، در تشریح ماجرا گفت: روز حادثه در خانه بودیم که دزدان مسلح وارد خانه مان شدند. آنها خودشان را مامور آگاهی معرفی کردند و مدعی بودند از خانه همسایه های ما سرقت شده است و باید طلاهای خود را به آنها تحویل دهیم. در برابرشان مقاومت کرده و طلاها را تحویل شان ندادیم که ما را کتک زده و با اسلحه تهدیدمان کردند. گوشواره دخترم را کشیدند که آسیب جدی به گوشش وارد شد. قفل گوشواره در گوش دخترم جا مانده بود که آن را هم با انبردست کشیدند. بعد از سرقت و رفتن دزدان حال مادرم بد شد که او را به بیمارستان رساندیم اما براثر شوک ماجرا و سکته جان باخت.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز دیروز در تشریح عملیات دستگیری اعضای این باند به جام جم گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز بعد از بررسی پرونده و تجسس های گسترده توانستند اعضای این باند سارقان حرفه ای را شناسایی و دستگیر کنند. سرکرده باند معروف به اصغر لمینت با پول های سرقتی خوشگذرانی می کرد و دندان هایش را لمینت کرده و مو کاشته بود.

محمد غمخوار - حوادث

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1704

به "لمینت دندان و کاشت مو با پول های سرقتی از زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمینت دندان و کاشت مو با پول های سرقتی از زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید