ویدئو و تصاویر فاجعه ریلی در کانادا؛ گزارش تلفات و معمای لوکوموتیوران

به گزارش دانشنامه آریایی، صاحب محموله نفت خام گفته است که راننده در شهر نانت در چند کیلومتری محل حادثه قطار را متوقف نموده و ترمز آن را کشیده است. راننده به هتل رفته و قطار نیز به مدت چند ساعت متوقف باقی مانده است. در ادامه ظاهرا قطار حرکت نموده و از ریل خارج شده است.

ویدئو و تصاویر فاجعه ریلی در کانادا؛ گزارش تلفات و معمای لوکوموتیوران

از سفر با تور ارزان کانادا لذت ببرید.

خبرنگار شبکه تلویزیونی فرانس 24 در مونترال احتمال زنده ماندن افراد حاضر در محل انفجار قطار حامل نفت خام در یکی از شهرهای کبک کانادا را ضعیف دانست.

گوینده فرانس 24 در مقدمه این گزارش گفت: فاجعه ریلی در یکی از شهرهای کوچک کبک کانادا واقع در 250 کیلومتری شرق مونترال اتفاق افتاده است. بر اثر این حادثه دست کم 80 نفر ناپدید شده اند. دو هزار نفر از ساکنان منطقه نیز تخلیه شده اند. انفجار قطار حامل نفت خام موجب این فاجعه شده است.

ویرژینی سالمن خبرنگار شبکه در مونترال در این باره که جستجوها شروع شده است و اینکه آیا احتمال پیدا شدن افراد زنده وجود دارد یا نه گفت: در حال حاضر این سوالی تقریبا تابو است زیرا شاهد وضعی بی سابقه در این منطقه هستیم. مقامات مسئول فقط از کشته شدن یک نفر حرف می زنند. با این حال ساکنان محلی شاهد انفجار مهیبی بوده اند. هیچ کس تصور نمی کند که فردی توانسته باشد از رود آتشی که به راه افتاده بود فرار کند. می گویند حتی در چند متری مرکز شهر گرمای غیرقابل تحملی را احساس نموده اند. به این ترتیب به سختی می توان تصور کرد که کسی از این وضع جان سالم به در برده باشد. گفته می گردد در یکی از کافه هایی که به طور کامل نابود شده است 40 نفر حضور داشته اند. در حال حاضر بعضی از واگن های این قطار همچنان در آتش می سوزند و هنوز در داخل این واگن ها سوخت وجود دارد و به این ترتیب برای امدادگران نزدیک شدن به قطار و شروع جستجوی ده ها نفر از ناپدید شده ها غیر ممکن است.

این خبرنگار در این باره که به نظر می رسد قطار راننده ای نداشته است گفت: صاحب محموله نفت خام گفته است که راننده در شهر نانت در چند کیلومتری محل حادثه قطار را متوقف نموده و ترمز آن را کشیده است. راننده به هتل رفته و قطار نیز به مدت چند ساعت متوقف باقی مانده است. در ادامه ظاهرا قطار حرکت نموده و از ریل خارج شده است.

  • برای مشاهده سایر تصاویر انفجار قطار باری در کانادا اینجا را کلیک کنید.
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 468

به "ویدئو و تصاویر فاجعه ریلی در کانادا؛ گزارش تلفات و معمای لوکوموتیوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو و تصاویر فاجعه ریلی در کانادا؛ گزارش تلفات و معمای لوکوموتیوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید