پژوهشگران اصفهانی طرح های خود را در حوزه گردشگری و صنایع دستی ارائه نمایند

به گزارش دانشنامه آریایی، استاندار اصفهان امروز دوشنبه چهارم آذر در نشست کارگروه پژوهش و فناوری استان گفت: سال جاری کوشش داریم تا هفته پژوهش را با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق فراوری برگزار کنیم و در این راستا پژوهشگران اصفهانی می توانند طرح های نوآورانه خود را برای تحقق و رونق فراوری در حوزه های مختلف از جمله گردشگری و صنایع دستی طی این هفته ارائه نمایند.

پژوهشگران اصفهانی طرح های خود را در حوزه گردشگری و صنایع دستی ارائه نمایند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش دانشنامه آریایی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، عباس رضایی در این نشست گفت: هرگونه طرح پژوهشی علمی باید زودبازده، کاربردی و نوآورانه باشد و باید در این طرح ها، توسعه پایدار مناطق مختلف استان در نظر گرفته گردد.

او اضافه کرد: اجرای طرح های زود بازده در حوزه هایی مانند گردشگری و میراث فرهنگی می تواند به توسعه پایدار مناطق مختلف استان یاری کند به این منظور کوشش می کنیم تا از برگزاری هرگونه نمایشگاه های تکراری پرهیز و به دنبال خلاقیت و نوآوری در این بخش باشیم.

رضایی توضیح داد: امروز همه ما موظفیم در حوزه پژوهش با استفاده مناسب از یک درصد اعتبارات پژوهشی اختصاص داده شده به نهادها، طرح هایی را اجرا کنیم که بتواند گره ای از مسائل مردم باز کند.

پاسداشت هفته پژوهش از 16 تا 22 آذر در استان اصفهان توسط دانشگاه ها و نهادهای مختلف استان برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 671

به "پژوهشگران اصفهانی طرح های خود را در حوزه گردشگری و صنایع دستی ارائه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژوهشگران اصفهانی طرح های خود را در حوزه گردشگری و صنایع دستی ارائه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید