ژست عجیب ترلان پروانه برای رانندگی، ترلان آروم باش!

به گزارش دانشنامه آریایی، خبرنگاران: ترلان پروانه استوری جدیدی را از رانندگی اش در فضای مجازی منتشر کرد.

ژست عجیب ترلان پروانه برای رانندگی، ترلان آروم باش!

ترلان پروانه از بازیگران دهه هفتاد کشورمان است. هواداران ترلان پروانه کم نیستند. در یک روز بارانی و پاییزی ترلان پروانه عکس های خاصی را از خود منتشر کرد. ترلان پروانه در این عکس ها به طور کامل تیپ آبی زده است. ترلان پروانه گفت: مردم فکر می نمایند بازیگری راحت است !

به گزارش خبرنگاران، ترلان پروانه استوری جدیدی را درباره رانندگی کردن در تهران منتشر کرد که در آن سعی دارد آرامش خود را حفظ کند.

عمل بینی جنجالی ترلان پروانه

برای اولین بار در سینمای ایران یکی از بازیگرانی که بینی خودش را به صورت طبیعی دوست دارد را مردم بهش گیر دادن که برو بینیت رو عمل کن و قطعا اگر بینی اش را عمل نموده بود می گفتند عملی ! اتفاقی که در بیشتر لایوهای ترلان پروانه رخ می دهد این است که مردم (فالوورهای او در اینستاگرام) می گویند بینی اش را عمل کند (بینی او را با بازیگران زن که معمولا عمل زیبایی انجام داده اند مقایسه می نمایند و می گویند باید عمل کند. اما ترلان پروانه همواره واکنش جدی نشان داده و می گوید که بینی خودش را دوست دارد. البته او درباره چهره خود قبلا گفته که خیلی از مردم عمل زیبایی می نمایند تا چشم و گوش مثل من داشته باشند. این صحبت از آنجا آمده که چشم ها و گوش های ترلان پروانه نوع خاصی است که پزشکان برای تبلیغ عمل زیبایی چشم و گوش از عکس های او استفاده می نمایند. ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز به دنیا آمد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

ترلان پروانه نچرال خودش را می خواهد

اصالت چهره خودش را دوست دارد و تاکید می نماید که همینگونه زیباست. بارها هواداران ترلان پروانه از او خواسته اند تا بینی خودش را عمل کند ولی او می گوید دوست دارم زشت باشم ولی به من بازیگر عملی نگویند ! او تعصب خاصی روی صورتش دارد و بر این عقیده است که زیبایی طبیعی و خاصی دارد. ترلان پروانه می گوید خدا مرا عمل زیبایی نموده است (منظورش این است که زیبایی صورت او کاملا طبیعی ست) حاشیه به سبک دهه هفتادی ها - مردم عمل می نمایند تا شبیه من بشوند : ترلان پروانه می گوید پزشکان و مطب ها از تصاویر من برای تبلیغ عمل چشم گربه ای و گوش گربه ای استفاده می نمایند ولی چشم و گوش من طبیعی اینطوریه. ترلان پروانه بعد از سحر قریشی جنجالی ترین بازیگر زنی است که حاشیه هایی را با فوتبالیست های کشور داشته و حتی چند فوتبالیست بر علیه او مصاحبه نموده اند. یکی از جنجالی ترین اتفاقات زندگی ترلان رابطه او با یک بازیکن فوتبال و لو رفتن تصاویر آنها بود.ترلان پروانه یک گیمر حرفه ای است و در صفحه شخصی خود درباره بازی های رایانه ای صحبت های زیادی می نماید .

منبع: رکنا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2021

به "ژست عجیب ترلان پروانه برای رانندگی، ترلان آروم باش!" امتیاز دهید

1 کاربر به "ژست عجیب ترلان پروانه برای رانندگی، ترلان آروم باش!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژست عجیب ترلان پروانه برای رانندگی، ترلان آروم باش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید