یحیی در پی مهم ترین انتقال سال فوتبال ایران ، گل محمدی شماره ستاره ملی پوش را گرفت

به گزارش دانشنامه آریایی، حضور یک بازیکن ملی پوش در فهرست یحیی گل محمدی باعث شد تا مدیران تیم نیز باب مذاکره را با وی باز نمایند.

یحیی در پی مهم ترین انتقال سال فوتبال ایران ، گل محمدی شماره ستاره ملی پوش را گرفت

به گزارش خبرنگاران هافبک دفاعی انزلی چی تیم ملی که طی فصول اخیر همیشه نامش به عنوان گزینه جابجایی فوتبال ایران مطرح شده، به نظر می رسد این بار بیش از هر زمان دیگری به این اتفاق نزدیک شده است.

سعید عزت اللهی که بعد از درخشش در سن نوجوانی در ملوان بندرانزلی خیلی زود ایران را به مقصد اروپا ترک کرد و با حضور در کمپ اتلتیکو مادرید مسیر رویایی فوتبال خود را طی کرد، در این فصل اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به عنوان دیگر ملی پوش مدنظر یحیی گل محمدی به عضویت پرسپولیس در خواهد آمد.

عزت اللهی که خیلی زود پیروز شد در تیم ملی نیز جایگاه خود را به دست بیاورد و وارث پیراهن شماره 6 جواد نکونام در تیم ملی طی سالیان اخیر شده است و تجربه حضور در دو جام جهانی نیز در کارنامه وی دیده می گردد، چندی پیش بعد از سال ها از اروپا دل کند و تا نزدیکی فوتبال ایران نیز پیش رفت اما در نهایت الغرافه قطر را به عنوان مقصد خود انتخاب کرد.

او اکنون در 26 سالگی و بعد از تجربه 9 سال حضور در فوتبال خارج از ایران با مقصدهایی جالب توجه، موردتوجه یحیی گل محمدی برای تقویت خط میانی سرخ ها قرار گرفته است. حضور این بازیکن ملی پوش در فهرست یحیی گل محمدی باعث شد تا مدیران تیم نیز باب مذاکره را با وی باز نمایند.

عزت اللهی با اشاره به باقی ماندن نیم فصل دیگر از قرارداد خود با باشگاه وایله دانمارک، از مدیران تیم فرصت خواسته تا در مذاکره با باشگاهش، شرایط حضور در پرسپولیس را جویا گردد. در صورتی که سعید عزت اللهی در مذاکره با مدیران وایله دانمارک پیروز به دریافت رضایتنامه اش گردد، پیراهن شماره شش سرخ ها در فصل آینده به وی خواهد رسید تا در این تیم نیز جاه طلبی تازه خود را استارت بزند

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 تیر 1402 بروزرسانی: 7 تیر 1402 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2394

به "یحیی در پی مهم ترین انتقال سال فوتبال ایران ، گل محمدی شماره ستاره ملی پوش را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی در پی مهم ترین انتقال سال فوتبال ایران ، گل محمدی شماره ستاره ملی پوش را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید