ارزانی و مردمی کردن ورزش راهی برای داشتن جامعه ای بانشاط است

به گزارش دانشنامه آریایی، به گزارش خبرنگاران، حشمت الله عسگری عصر چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان به میزبانی سالن اجتماعات شرکت توزیع برق ضمن بیان اینکه ارزانی و مردمی کردن ورزش راهی برای داشتن جامعه بانشاط است، ابراز داشت: یکی از راهکارهایی که می تواند ضمن غنی سازی اوقات فراغت به ایجاد نشاط اجتماعی یاری کند توجه به زیرساخت های ورزش های همگانی است.

ارزانی و مردمی کردن ورزش راهی برای داشتن جامعه ای بانشاط است

وی بابیان اینکه هر چه درزمینهٔ ورزش اقدامات بیشتری صورت گیرد سرمایه گذاری برای آینده محسوب می گردد، اضافه نمود: برای برخورداری مردم استان سمنان از تفریح های سالم می بایست ورزش در سبد خانوار قرار گیرد که این مهم می طلبد تا پیرامون آن برنامه ریزی گردد.

معاون استاندار سمنان بابیان اینکه می بایست برای رشد ورزش و شادابی در جامعه به ویژه برای نسل جدید کوشش کرد، ابراز داشت: در کشور نتوانستیم به دستاوردهای لازم پیرامون ورزش دست پیدا کنیم و اوقات فراغت جوانان آن طور که باید غنی سازی نشد که این روند و علت های آن باید موردبررسی و آسیب شناسی قرار گیرد.

عسگری بابیان اینکه احصاء مسائل بخش ورزش و چاره اندیشی پیرامون آن باید در کشور و استان سمنان موردتوجه قرار گیرد، توضیح داد: قطعاً اختصاص بودجه های بیشتر به بخش ورزش می تواند تضمین کننده سلامت افراد باشد و ضمن آن هزینه های درمان بیماری های ناشی از عدم ورزش را کاهش دهد بنابراین اختصاص بودجه در این زمینه نه تنها هزینه نیست بلکه آینده نگری است.

وی اضافه نمود: برای ورزش قهرمانی، حوزه بانوان و همچنین ورزش همگانی باید برنامه ریزی های لازم در استان سمنان صورت گیرد تا این نقص و کمبودها جبران و شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش امید و نشاط در جامعه باشیم.

به گزارش خبرنگاران، در این نشست از زحمات و خدمات فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان تقدیر و مجتبی جان علی به عنوان سکان دار این اداره کل معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 162

به "ارزانی و مردمی کردن ورزش راهی برای داشتن جامعه ای بانشاط است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزانی و مردمی کردن ورزش راهی برای داشتن جامعه ای بانشاط است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید