انفجار گاز مایع در منزل مسکونی سه مجروح بر جای گذاشت

به گزارش دانشنامه آریایی، خبرنگاران/فارس انفجار مهیب ناشی از نشت پیک نیک در شب گذشته باعث تخریب بخشی از منزل مسکونی و همچنین مصدومیت سه نفر از ساکنان آن شد.

انفجار گاز مایع در منزل مسکونی سه مجروح بر جای گذاشت

جهت دریافت اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

انفجار ناشی از نشت سیلندر گاز پیک نیک، ساعت 16 دقیقه بامداد شنبه 30 آذر در بلوار نیستان در شمال شهر شیراز، منجر به تخریب بخشی از یک منزل مسکونی و مصدومیت سه شهروند ساکن در این منزل شد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی آتش نشانی شیراز، شدت این انفجار به حدی بود که همسایگان اطراف واحد خسارت دیده، از منزل خارج شده و به خیابان پناه بردند.

علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز دراین خصوص گفت: علت این حادثه بی احتیاطی استفاده کنندگان از یک سیلندر گاز پیک نیک و جرقه ناگهانی منجر به انفجار بوده است.

وی با اشاره به مصدوم شدن سه نفر نفر از ساکنان ساختمان، اضافه کرد: شدت انفجار به قدری بود که علاوه بر تخریب بخشی از منزل، باعث فروریختن در و پنجره و شیشه ها نیز شده بود.

عدلو گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق ساختمان و کشیدن یک رشته لوله آبدهی وارد محل شدند و تیم نجات نیز برای جستجوی محبوس شدگان احتمالی وارد ساختمان شده و تمامی قسمت های ساختمان مسکونی مورد کاوش و تجسس نهاده شد.

وی در ادامه گفت: پس از خروج هر سه مصدوم و تحویل آنان به عوامل اورژانس برای انتقال به مراکز درمانی، آتش نشانان به ایمن کردن کامل محل حادثه مشغول شدند.

عدلو اضافه کرد: پس از جابجایی اجناس، آوار برداری در منزل مسکونی و ایمن کردن محل، نیروهای آتش نشانی به عملیات خود سرانجام دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 735

به "انفجار گاز مایع در منزل مسکونی سه مجروح بر جای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار گاز مایع در منزل مسکونی سه مجروح بر جای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید