با یکی از مشهورترین مزاحم تلفنی های دنیا آشنا شوید ، ماجرای تفریحات پردرسر امپراتور چین

به گزارش دانشنامه آریایی، خوشبختانه این روزها از تعداد مزاحم های تلفنی کاسته شده و به لطف کالر آی دی ها یا شماره اندازها دیگر خبری از تماس های ناشناس نیست. اما جالب است بدانید بعضی از افراد مشهور در طول تاریخ مزاحم تلفنی می شده اند؛ افرادی که حتی مقام و سِمت های حکومتی داشتند.

با یکی از مشهورترین مزاحم تلفنی های دنیا آشنا شوید ، ماجرای تفریحات پردرسر امپراتور چین

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، امپراتور پویی یکی از قدیمی ترین امپراتورهای چین است که در دسامبر 1908 یعنی زمانی که 2 سال داشت به امپراتوری برگزیده شد.جالب است بدانید او سه بار عزل و دوباره انتخاب شد.

در مورد زندگینامه پوی صحبت های فراوانی وجود دارد اما شاید بانمک ترین بخش زندگی پوی، به نوع رفتار وی در مورد استفاده از تلفن مرتبط باشد. در سال 1921، امپراتور 15 ساله چین؛ پوی، تصمیم گرفت که می خواهد یک تلفن را برای استفاده شخصی خود در کاخ نصب کند. مشاوران او سعی کردند او را از این فکر منصرف نمایند اما او اصرار داشت.

هدف اصلی پوی این بود که با یاری تلفن با دنیا خارج ارتباط برقرار کند چرا که پوی به طور کلی مشکل ارتباطی داشت اما زمانی که او در نهایت تلفن خود را دریافت کرد،استفاده ای عجیب از این تلفن را آغاز کرد، یعنی آغاز به برقراری تماس های مزاحم تلفنی با افراد مختلف کرد.

پوی سپس تصمیم گرفت به وسیله تلفن یک نامزد برای خود پیدا کند. مشاوران او به وی گفتند این یک ایده بد است، زیرا بر خلاف سنت کشور چین است.بعدها، پدرش به او گفت که حق ندارد این کار را انجام دهد چرا که به مقام و منزلت امپراتوری چین آسیب می زند.

اما پوی در کتاب زندگینامه خود نوشته است که هدفش از این کارها ارتباط با دنیای خارج بوده است چرا که همواره زندگی محدود و حفاظت شده ای در کاخ داشته و از اتفاقات دنیای بیرون بی خبر بوده است.

هنگامی که پوی تلفن خود را دریافت کرد، در اولین تماس خود درخواست شماره یک خواننده اپرا را کرد و به محض تماس با وی آغاز به فریاد زدن کرد، آن هم در حالی که مشهورترین خواننده اپرای پکن پشت خط بود. افزون بر این او به رستوران ها یا شماره های تصادفی نیز زنگ می زد و مزاحم می شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 366

به "با یکی از مشهورترین مزاحم تلفنی های دنیا آشنا شوید ، ماجرای تفریحات پردرسر امپراتور چین" امتیاز دهید

1 کاربر به "با یکی از مشهورترین مزاحم تلفنی های دنیا آشنا شوید ، ماجرای تفریحات پردرسر امپراتور چین" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با یکی از مشهورترین مزاحم تلفنی های دنیا آشنا شوید ، ماجرای تفریحات پردرسر امپراتور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید