حمله 4 اوباشگر به سربازان وظیفه

به گزارش دانشنامه آریایی، اوباشگرانی که با ایجاد مزاحمت برای دو سرباز وظیفه، اقدام به ضرب و شتم آنان نموده بودند، دستگیر شدند.

حمله 4 اوباشگر به سربازان وظیفه

به گزارش خبرنگاران، به دنبال انتشار ویدیویی از ضرب و شتم دو سرباز وظیفه از سوی چهار نفر از اراذل و اوباش، مرکز اطلاع رسانی پلیس توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد و گفت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام خبر درگیری چهار اوباش گر با دو سرباز وظیفه پلیس راهور، بلافاصله تیم گشت انتظامی به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرارگرفت.

در جریان تحقیقات اجرا شده از سوی ماموران معین شد که این حادثه در ساعت 20:30 یازدهم مهرماه اتفاق افتاده و در جریان آن دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور که بعد از انتها خدمت با موتورسیکلت شخصی در حال بازگشت به منزل بودند؛ ناگهان چهار نفر از اوباش که ترک نشین دو دستگاه موتورسیکلت بودند با دریافت ترک بند موتورسیکلت سربازان وظیفه و تکان دادن وسیله نقلیه آنان، قصد بر هم زدن تعادل شان را داشتند که موفق نشده و بعد از طی چند متر موتورسیکلت ها به علت عدم تعادل واژگون شدند.

سربازان وظیفه پس از پارک کردن موتورسیکلت در حاشیه خیابان به منظور آنالیز علت این حادثه و یاری به آنها به سمت چهار جوان رفتند اما سه نفر از آنان با ماموران پلیس راهور به نحوی که در فیلم انتشار یافته و مشهود است، درگیر و پس از ضربت و شتم سربازان از محل متواری شدند.در جریان این اقدام دو سرباز وظیفه به علت جراحت از ناحیه سر و صورت و اعضای بدن به مرکز درمانی منتقل شده و به صورت سرپایی تحت مداوا قرار دریافتد که در حال حاضر وضعیت جسمانی آنان مطلوب است.

در ادامه رسیدگی به موضوع، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضاربان متواری به صورت ویژه در دستورکار ماموران قرارگرفته و پایان عامل اصلی ایجاد این درگیری که یکی از اراذل و اوباش سابقه دار بود، شناسایی شده و به صورت نامحسوس تحت نظر نهاده شد.

این فرد پس از اخذ مجوز قضایی در روز 18 مهرماه در مخفیگاهش دستگیر شد و پس از پذیرش بزه انتسابی با دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه 500 میلیون تومانی روانه زندان شد و عامل انتشار این کلیپ نیز با کوشش پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 97

به "حمله 4 اوباشگر به سربازان وظیفه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله 4 اوباشگر به سربازان وظیفه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید