درخواست پوتین برای حذف ارزش های لیبرالی از قانون اساسی؛ ازدواج یعنی پیوند زن و مرد

به گزارش دانشنامه آریایی، رئیس جمهور روسیه در طرح پیشنهادی خود برای اصلاح قانون اساسی این کشور، خواستار حذف ارزش های لیبرال غربی نسبت به معنای ازدواج شده است.

درخواست پوتین برای حذف ارزش های لیبرالی از قانون اساسی؛ ازدواج یعنی پیوند زن و مرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ رئیس جمهوری روسیه در طرح پیشنهادی خود برای اصلاح قانون اساسی این کشور خواستار تعریف ازدواج به معنای پیوند بین زن و مرد و نه چیز دیگری، شده است.

پایگاه خبری یورونیوز در گزارشی نوشت، پوتین که خود را با کلیسای ارتدکس روسیه بیشتر از گذشته هماهنگ کرده است، به دنبال فاصله دریافت روسیه از ارزش های لیبرال غربی است.

پیوتر تولستوی، معاون دومای روسیه به خبرگزاری ریانووستی گفت که پوتین روز دوشنبه پیشنهادهای خود برای اصلاح قانون اساسی را درست پیش از انتها مهلت مقرر به مجلس ارسال کرده است.

تولستوی اضافه نمود: از نظر من، مهمترین پیشنهاد وی، تثبیت کردن مفهوم ازدواج به عنوان پیوند بین زن و مرد در قانون اساسی است.

پوتین ماه گذشته گفته بود روسیه ازدواج همجنسگراها را تا زمانی که وی در کرملین است قانونی نخواهد کرد؛ وی گفته بود که نمی گذارد مفهوم سنتی مادر و پدر به آنچه او والدین شماره یک و والدین شماره دو نامیده است دگرگون شود.

طبق قانون روسیه، تنها مرد و زن می توانند بچه ها را به فرزندخواندگی قبول کنند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 956

به "درخواست پوتین برای حذف ارزش های لیبرالی از قانون اساسی؛ ازدواج یعنی پیوند زن و مرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست پوتین برای حذف ارزش های لیبرالی از قانون اساسی؛ ازدواج یعنی پیوند زن و مرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید