درگیری مرزبانان با متجاوزان مرزی در منطقه ممنوعه مرزی پاوه

به گزارش دانشنامه آریایی، فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه گفت: تعدادی متجاوز مرزی که قصد شکستن حریم ممنوعه را در منطقه مرزی پاوه داشتند در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

درگیری مرزبانان با متجاوزان مرزی در منطقه ممنوعه مرزی پاوه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ یحیی الهی، با اعلام خبر درگیری مرزبانان با متجاوزان مرزی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مرزبانان هنگ مرزی پاوه شامگاه 27 بهمن، حین حراست و پاسداری از مرز های غرب کشور، با تعدادی متجاوز که قصد شکستن حریم امنیتی مرز های کشور داشتند، برخورد کردند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه اضافه نمود: مرزبانان با فرمان ایست و اخطار نسبت به متواری کردن متجاوزان مرزی اقدام نموده که متجاوزان با بی توجهی به فرمان مأموران به راه خود ادامه دادند.

وی توضیح داد: مرزبانان که از شکستن حریم امنیتی مرز های کشورمان توسط متجاوزان اطمینان حاصل نموده بودند، با رعایت قانون بکارگیری سلاح به سمت متجاوزان تیراندازی کردند که در پی این تیراندازی چهار متجاوز مجروح شده و یک نفر نیز کشته شد.

این مقام انتظامی اعلام کرد: مرزبانان برابر وظایف قانونی، از مرز های ایران اسلامی حراست و پاسداری می نمایند و با هرگونه تردد غیرمجاز (متجاوز) در حریم ممنوعه مرز های کشور برخورد خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 889

به "درگیری مرزبانان با متجاوزان مرزی در منطقه ممنوعه مرزی پاوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مرزبانان با متجاوزان مرزی در منطقه ممنوعه مرزی پاوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید