سارا شیربیگی: بهترین اتفاق 98، حضور در جمع برترین های فوتسال دنیا بود

به گزارش دانشنامه آریایی، ملی پوش فوتسال بانوان قرار دریافت در لیست برترین بازیکنان دنیا را بهترین خاطره خود از سال 98 می داند.

سارا شیربیگی: بهترین اتفاق 98، حضور در جمع برترین های فوتسال دنیا بود

سارا شیربیگی، ملی پوش فوتسال ایران در گفت وگو با خبرنگاران به شرایط پیگری تمرینات خود در شرایطی که سالن های ورزشی به دلیل شیوع کرونا بسته شده اند، اشاره و بیان نمود: در حال حاضر نمی توانیم به سالن برویم اما مربی بدنسازی تیم ملی به ما روزانه برنامه می دهد تا در خانه انجام بدهیم، یعنی تمریناتمان را زیر نظرش پیگیری می کنیم.

او در خصوص تاثیر تعطیلی مسابقات بر کیفیت لیگ گفت: تاثیری زیادی می گذارد چون تیم های حاضر در پلی آف آمادگی 100 درصد داشتند. البته سال جاری بازیکنان آسیب دیده زیادی داشتیم که این تعطیلی به نفع آنها بود. در کل چهار تیم از شرایط آرمانی و خوبی که در سال 98 داشتند، دور می شوند چون به جز تعطیلی، شرایطی پیش آمده که بازیکنان امکان پیگیری درست تمرینات خود را ندارند، کسی الان تمرین دویدن ندارد و فقط تمرینات قدرتی را انجام می دهیم در نتیجه آمادگی بازیکنان کمتر می گردد.

فرصت آمادگی برای جام ملت ها را داریم

ملی پوش فوتسال بانوان در خصوص به تعویق افتادن جام ملت های آسیا و فرصت تمرین تیم های حاضر در این مسابقات اظهار کرد: دراین مورد هنوز چیزی رسمی اعلام نشده است اما مثل سایر مسابقاتی که به تعویق افتاد، زمان بازی های آسیایی هم تغییر می نماید. هر چه عقب تر بیفتد به نفع تیم ما است چون چند بازیکن آسیب دیده داریم و اردوی هایمان هم برگزار نشد در نتیجه اگر برنامه ریزی درستی داشته باشیم، وقت برای آمادگی هست.

بانوان ایران در دنیا حرفی برای گفتن دارند

شیربیگی در خصوص قراردریافت در جمع برترین بازیکنان فوتسال سال 2019 گفت: از این موضوع خیلی شادمان هستم. فکر می کنم این نتیجه زحمتی بود که در دو سال اخیر کشیده بودم. نه تنها من بلکه در بخش های داوری و دروازه بانی نیز نمایندگانی داشتیم و دیدم که بانوانمان می توانند در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند. امیدوارم سال های بعد باز هم شاهد چنین اتفاقاتی باشیم و رتبه ها را بالاتر ببریم.

او به شانس دیگر بازیکنان ایران برای قرار دریافت در جمع برترین های دنیا اشاره نمود و گفت: مسابقه ای با تیم های اروپایی نداشتیم و فقط سال گذشته به تورنمنت روسیه اعزام شدیم، همه فکر و ذکرمان مسابقات آسیایی است چون فقط آنها را داریم. اگر در مسابقات بیشتری شرکت کنیم تعداد بیشتری از بازیکنان در این لیست قرار می گیرند و ممکن است رتبه ها هم بهتر گردد.

بهترین خاطره ام حضور در جمع برترین های فوتسال دنیا است

این بازیکن به بهترین و بدترین خاطره ورزشی خود در سال 98 اشاره و بیان نمود: بهترین خاطره ام به اواخر سال مربوط می گردد که جز 10 بازیکن برتر دنیا قرار گرفتم. در خصوص بدترین خاطره هم باید بگویم که سال 98 در کل سال خوبی نبود اما از نظر ورزشی اتفاق بدی نیفتاد چون مسابقه ای نداشتیم.

پاداشی که پرداخت نمی گردد!

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتسال بانوان ایران در اردیبهشت ماه 97 برای دومین بار قهرمان جام ملت های آسیا شد. قرار بود به هر کدام از اعضای تیم، 20 میلیون تومان به عنوان پاداش پرداخت گردد اما با وجود گذشت نزدیک به دو سال هنوز این اتفاق نیفتاده است. شیربیگی در این مورد گفت: هنوز پاداش مان را نداده اند و هیچ خبری هم در این مورد نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1042

به "سارا شیربیگی: بهترین اتفاق 98، حضور در جمع برترین های فوتسال دنیا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارا شیربیگی: بهترین اتفاق 98، حضور در جمع برترین های فوتسال دنیا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید