زیدان: اگر بارسلونا مسی دارد، ما هم سلاح های خودمان را داریم

به گزارش دانشنامه آریایی، سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید هیاهویی که درباره حواشی اولین رویارویی مردان او با بارسلونا در این فصل وجود دارد را کم اهمیت می داند.

زیدان: اگر بارسلونا مسی دارد، ما هم سلاح های خودمان را داریم

با تور اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در نشست خبری پیش از ال کلاسیکوی فردا شب (چهارشنبه)، حواشی غیرفوتبالی که پیرامون این بازی وجود دارد را بی مورد دانست.

با وجود اینکه اولین ال کلاسیکوی این فصل یک بار به تعویق افتاده، هنوز هم شایعاتی درباره احتمال بروز حواشی غیرفوتبالی با موضوع حمایت از استقلال طلبی کاتالونیا شنیده می گردد و حتی از احتمال شکل دریافت تجمع در فضای بیرون از استادیوم نوکمپ و سر داده شدن شعارهای سیاسی در داخل استادیوم سخن به میان آمده است. به همین دلیل فضای پرتنشی برای ال کلاسیکو شکل گرفته و تشدید اقدامات امنیتی برای این بازی هم جو آن را سنگین تر نموده است.

زیدان اما به این مسئله توجهی ندارد و به همین دلیل به اعضای دو تیم توصیه کرد که خواسته اصلی مردم که تماشای یک بازی زیبا است را محقق نمایند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها در نشست خبری پیش از بازی گفت: در این هفته پیرامون این بازی حرف های فراوانی زده شده اما مردم فقط می خواهند شاهد یک بازی زیبا باشند. در نهایت کاری که ما باید انجام دهیم این است که انرژی مان را در زمین بازی صرف کنیم. به نظر من بازی برگزار خواهد شد.

زیدان در ادامه در پاسخ به این سؤال که چه برنامه ای برای مهار لیونل مسی دارد، گفت: این یک بازی فوتبال مهم و یک رویداد مهم است. می دانیم با چه تیمی روبه رو هستیم. می دانیم که حریف مسی را دارد اما تیم ما هم سلاح های خودش را دارد. ما می خواهیم مقابل بارسلونا یک بازی خوب ارائه کنیم و امیدوارم که هدف آنها هم همین باشد.

زیزو درباره احتمال تعویق مجدد ال کلاسیکو با توجه به برنامه ریزی های اجرا شده توسط گروهی از معترضان احکام صادر شده برای رهبران جدایی طلب ایالت کاتالونیا، تأکید کرد: نیازی نمی بینم که در این باره شرح بدهم. من برای جواب دادن درباره این موضوع اینجا نیستم. وظیفه من فقط فکر کردن به اتفاقاتی است که در زمین بازی رخ می دهد. ما داریم خودمان را برای بازی آماده می کنیم و این تنها چیزی است که برای مان اهمیت دارد نه هیچ چیز دیگری. راضی می شویم که در ال کلاسیکو بازی کنیم.

زیدان درباره اوج گیری اخیر فده والورده در پست هافبک دفاعی و احتمال به میدان فرستادن او در ال کلاسیکو گفت: ما در رئال مادرید توانسته ایم پتانسیل های والورده را کشف کنیم. او بازیکنی است که خیلی خوب بازی می نماید و این ارزش باشگاه را نشان می دهد. ما همواره بهترین بازیکنان را داشته ایم. تمام تمرکز ما روی بازی فرداست و من باید درباره آن تصمیم گیری کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 731

به "زیدان: اگر بارسلونا مسی دارد، ما هم سلاح های خودمان را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: اگر بارسلونا مسی دارد، ما هم سلاح های خودمان را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید