سنگ اندازی در مدیریت حریم تهران ، برطرف 3 معارض بزرگ در پروژه شهید بروجردی

به گزارش دانشنامه آریایی، محمدجوادخسروی در یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن ارائه گزارش کار به روسای کمیسیون های سلامت، محیط زیست و خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و نظارت و حقوقی از مهمترین مسائل و اقدامات این شهرداری در جهت عمران و آبادانی این منطقه و کسب رضایتمندی شهروندان سخن گفت.

سنگ اندازی در مدیریت حریم تهران ، برطرف 3 معارض بزرگ در پروژه شهید بروجردی

خبرنگاران - رضا نیکنام : شهردار منطقه18 با بیان اینکه در این منطقه اقدامات قابل توجهی از جمله ادامه پروژه یادگار امام، مشخص تکلیف شن چاله ها و پروژه شهید بروجردی و ... صورت گرفته، اضافه نمود:اگر یک مورد از این اقدامات در دوره های قبلی انجام می شد به عنوان عملکرد آن دوره کافی بود.

خسروی، با بیان اینکه پس از 40 سال نیمی از شن چاله ها مشخص تکلیف شدند، توضیح داد: طرحی از سوی سازمان نوسازی تا چند هفته آینده اجرایی خواهد شد تا مشکل شن چاله ها برطرف گردد.

️وی با بیان اینکه پروژه بهرامی با هزار و 500 میلیارد تومان بازگردانده شد، اعلام کرد: در توسعه حمل ونقل عمومی 3 هزار و 500 میلیارد تومان را توافق می کنیم که یاری بزرگی به مردم منطقه 18 است.

شهردار منطقه18 با تاکید بر اینکه متاسفانه در زمینه مدیریت حریم تهران به شدت با شهرداری های اسلامشهر و شهر قدس درگیر هستیم، اضافه نمود: البته در اسلامشهر شاهد همکاری حداقلی هستیم، اما به تنهایی نمی توان مشکل حریم را برطرف کرد و به حمایت شورا احتیاج داریم.

محمد جواد خسروی، تاکید نمود: در همین مدت با کوشش همکارانم در مجموعه شهرداری منطقه18 توانستیم 3 گاراژ مهم و بزرگ این منطقه از معارضان ملکی اصلی بر سر راه پروژه شهید بروجردی بودند را برطرف کنیم، بنابراین تا یک یا دو ماه آینده ما می توانیم فاز دوم پروژه شهید بروجردی را نیز مشخص تکلیف کنیم.

️شهردار منطقه18 با بیان اینکه 3 هزار و 800 میلیارد تومان رای کمیسیون ماده 7 را در هفته های اخیر دریافت کردیم، اضافه نمود: ما درمحدوده منطقه 18 ایستگاه مترو نداریم و در کوشش هستیم که مشکل مترو در این منطقه برطرف گردد. نکته دیگر اینکه 50 درصد مبلغ برای برطرف معارض املاک اطراف نعمت آباد را به زودی پرداخت خواهیم کرد.

️در این جلسه رسمی، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تایید اهمیت مشخص حریم منطقه18 گفت:ما برای مشخص حریم این منطقه در جلسات مختلف به شدت درگیر شدیم و به تهران ظلمی می گردد که باید جلوی آن را بگیریم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 تیر 1402 بروزرسانی: 10 تیر 1402 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2396

به "سنگ اندازی در مدیریت حریم تهران ، برطرف 3 معارض بزرگ در پروژه شهید بروجردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگ اندازی در مدیریت حریم تهران ، برطرف 3 معارض بزرگ در پروژه شهید بروجردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید