سگ های وحشی بی رحمانه دو گوساله را کشتند

به گزارش دانشنامه آریایی، گله ای از سگ های وحشی پیروز می شوند دو بچه گاومیش را در جریان ازدحام و نبرد برای بقا بگیرند. این اتفاق در پارک ملی زامبزی در زامبیا رخ داد.

سگ های وحشی بی رحمانه دو گوساله را کشتند

به گزارش خبرنگاران، سگ های وحشی معمولاً پیرانا های روی زمین نامیده می شوند، زیرا طعمه های خود را در حالی که سعی می نمایند فرار نمایند تکه تکه می نمایند.

علیرغم اینکه سگ های وحشی یکی از در معرض خطرترین شکارچیان آفریقا هستند، در شکار بسیار پیروز هستند. آن ها طعمه خود را خسته می نمایند و به محض رسیدن اولین عضو به هدف شروع به جدا کردن شکار می نمایند.

سگ های وحشی اغلب کار طعمه های خود را در عرض چند دقیقه تمام می نمایند. سگ های وحشی حیواناتی بسیار اجتماعی هستند و هر یک از اعضای گله فرصتی برای تغذیه دارند.

در این مورد، گله ای از سگ های وحشی مدت کوتاهی پس از سقوط یک ایمپالا، یک گوساله گاومیش را شکار می نمایند.

سباستین ساکالا راهنمای سافاری 42 ساله شاهد این لحظه باورنکردنی بود و ماجرا را به اشتراک گذاشت:

ما در سافاری بودیم و گله ای از سگ های وحشی را در حال شکار ایمپالا دیدیم. با پیروزیت یک کشتار انجام دادند و غذای خود را خوردند و سپس کمی استراحت کردند. آن ها سپس چشم خود را به گله گاومیش انداختند و شکار دوباره شروع شد! آن ها یک گوساله جوان را هدف قرار دادند و قربانی خود را در حالی که هنوز برای زندگی خود می جنگید، شکار کردند.

تعقیب و گریز شگفت انگیز بود! بسیار نادر، زیرا این دومین بار در دوران حرفه ای من بود. این دومین باری بود که شاهد شکار گاومیش به وسیله سگ های وحشی بودم. سگ های وحشی پیروز شده بودند 2 گوساله گاومیش را بکشند. آن ها یکی پس از دیگری دست به کشتار زدند. امروزه شکار گاومیش برای سگ های وحشی به یک عادت تبدیل شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 آذر 1401 بروزرسانی: 2 آذر 1401 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2299

به "سگ های وحشی بی رحمانه دو گوساله را کشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سگ های وحشی بی رحمانه دو گوساله را کشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید