فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی اندونزی حذف شدند

به گزارش دانشنامه آریایی، به گزارش خبرنگاران، کشور اندونزی میزبان سومین دوره بازی های پاراآسیایی است. این بازی ها سال 2018 در جاکارتا برگزار می گردد.

فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی اندونزی حذف شدند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

در فاصله حدود دو سال مانده به برگزاری این دوره بازی ها، کمیته پارالمپیک آسیا طی نامه ای به کمیته ملی پارالمپیک تمام کشورها، تعداد رشته های حاضر در این دوره بازی ها را اعلام نموده است.

بر اساس اعلام این کمیته، برای دوره جدید بازی های پاراآسیایی دو رشته فوتبال پنج و هفت نفره از فهرست های رشته های شرکت کننده کنار گذاشته شده اند. بر این اساس این دوره بازی ها در 17 رشته برگزار خواهد شد.

تیر و کمان، دو و میدانی، بدمینتون، بوچیا، شطرنج نابینایان، گلبال نابینایان، جودو نابینایان، گوی اندازی روی چمن، وزنه برداری، تیراندازی، شنا، بولینگ، تنیس روی میز، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، شمشیربازی و تنیس با ویلچر رشته هایی هستند که ورزشکاران زن و مرد آنها در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

بهروز برجسته، معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک، در مصاحبه با سایت کمیته ملی پارالمپیک ضمن اشاره به این موضوع گفت: نامه رسمی کمیته پارالمپیک آسیا در رابطه با رشته های حاضر در بازی های پاراآسیایی اندونزی به دستمان رسیده است. بنابراین برنامه ریزی کمیته برای شرکت در این دوره بازی ها بر اساس 17 رشته ای است که معرفی شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 329

به "فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی اندونزی حذف شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال پنج و هفت نفره از بازی های پاراآسیایی اندونزی حذف شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید