لیپی: حدس می زدم چنین اشتباهاتی مقابل ایران مرتکب شویم، این آخرین بازی من با چین بود

به گزارش دانشنامه آریایی، سرمربی تیم ملی فوتبال چین می گوید از اینکه بازیکنانش مقابل ایران اشتباهاتی داشته اند بسیار ناراحت است.

لیپی: حدس می زدم چنین اشتباهاتی مقابل ایران مرتکب شویم، این آخرین بازی من با چین بود

به گزارش خبرنگاران، مارچلو لیپی سرمربی تیم ملی فوتبال چین، بعد از شکست سه بر صفر تیمش مقابل ایران گفت: من یک صحبت کلی می خواهم کنم. می خواهم بگویم از عملکردی که چین در جام ملت ها تاکنون داشت، رضایت دارم.

با سفر به تور چین، از شرق زیبا دیدن کنید

او اضافه کرد: ما توانستیم در جام ملت ها به مرحله یک چهارم نهایی برسیم ولی برابر تیم خوب ایران قرار گرفتیم و شکست خوردیم. ما تا به اینجا در جام ملت ها بازی های خوبی ارائه داده بودیم. برابر ایران اشتباهات بزرگی داشتیم من هم حدس می زدم که ممکن است خط دفاع من چنین اشتباهاتی برابر تیم ملی ایران داشته باشد. ایران تیم بسیار خوبی است و به هیچ وجه نباید برابر این تیم چنین اشتباهاتی مرتکب شد. باید از تمام بازیکنان چین تشکر کنم. آن ها تا آخرین دقیقه مسابقه با ایران هرچه در توان داشتند رو کردند ولی خب از بازیکنانم ناراحت هستم چون در بازی با این سطح از مسابقه نباید چنین اشتباهاتی انجام می دادیم. من می دانم ایران تیمی قوی تر از ماست این را کتمان نمی کنم. آن ها بازیکنان خوب و باهوشی دارند ولی این طور باختن خوب نیست. از همه تشکر می کنم. این آخرین بازی من به عنوان سرمربی چین بر مبنای قراردادی بود که با این فدراسیون داشتم.

سرمربی تیم ملی فوتبال چین در خاتمه ادامه داد: برای من باعث افتخار بود که راهنمایی چنین تیمی را در سطح آسیا را بر عهده بگیرم و سرمربی تیم ملی چین باشم. در مدتی که سرمربی چین بودم تمام تلاشم را کردم تا باعث پیشرفت این تیم شوم. می توانم بگویم در این قسمت موفق بودم. احتیاج است که بازیکنان جدیدتر و جوانتری به تیم ملی چین اضافه گردد. شاید روزی برسد که شکست بخوریم ولی دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم. بار دیگر از همه خصوصا اعضای فدراسیون فوتبال چین تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 123

به "لیپی: حدس می زدم چنین اشتباهاتی مقابل ایران مرتکب شویم، این آخرین بازی من با چین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیپی: حدس می زدم چنین اشتباهاتی مقابل ایران مرتکب شویم، این آخرین بازی من با چین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید