مدیرعامل سابق پرسپولیس: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد، ایوانکوویچ گفت پول هم بدهید، در پرسپولیس نمی مانم

به گزارش دانشنامه آریایی، ول را آماده کردیم؛ دو حساب به ما دادند یک حساب دخترش بود و یکی حساب خودش. با صرافی های مهم تهران صحبت کردیم گفتند امکان انتقال پول را نداریم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد، ایوانکوویچ گفت پول هم بدهید، در پرسپولیس نمی مانم

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: پولی که به برانکو در آن موقع داده نشد علتش این بود که گفت اگر پول را هم بدهید، من نمی مانم و می خواهم بروم.

به گزارش فارس، ایرج عرب در حاشیه انتخابات فدراسیون دوومیدانی گفت: در این مدتی که بنده مسؤولیت را پذیرفتم سه موضوع مهم و اساسی در فدراسیون مطرح بود که باید انجام می شد. یک بحث، بحث انجام امور جاری و مسابقات و مسائل این چنینی بود، یک بحث، بحث انتخابات که یک موضوع بسیار مهم بود و بحث دیگر، بحث المپیک و آمادگی و اردوهاست که الحمدلله انجام شد و که با همکاری پیشکسوتان، بزرگان، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک انجام شد.

عرب در خصوص انتخابات فدراسیون دوومیدانی عنوان نمود: ما با توجه به اینکه فدراسیون المپیکی بود به وزیر ورزش گفتم این انتخابات هر چه سریع تر برگزار گردد تا فدراسیون رئیس جدید خودش را بشناسد و برای 4 سال آینده و به خصوص المپیک برنامه ریزی کند تا شرایطی وجود داشته باشد که فعالیت ها در آنجا ادامه پیدا کند. در بحث المپیک ما دو نفر یعنی آقایان حدادی و تفتیان را که سهمیه المپیک گرفته بودند، از لیست بلندی با تشکیل مرتب جلسات با سازمان تیم های ملی انتخاب شدند و به تصویب هیأت رئیسه رسید که از آنها حمایت گردد. آنها هم مورد حمایت قرار دریافتد. اردوهایشان به صورت منظم برگزار می گردد امروز هم خدا را شکر انتخابات برگزار گردید و فدراسیون رئیس جدیدش را پیدا کرد.

وی اضافه نمود: به آقای داوری تبریک می گویم از کیهانی به خاطر زحمات گذشته اش تشکر می کنم و همچنین از سایر همکاران خوبم در فدارسیون دوومیدانی.

عرب در خصوص رأی صادر شده فیفا در خصوص پرونده برانکو و اینکه اعلام نموده بود پول برانکو آماده است بیاید ببرد و حالا این پول کجاست، گفت: مسائل اقتصادی مسائل خیلی پیچیده ای نیست. مسأله اقتصادی چیزی نیست که شما بگویید پول کجا هست یا نیست. پولی که به برانکو در آن موقع داده نشد علتش این بود که گفت اگر پول را هم بدهید، من نمی مانم و می خواهم بروم. باید پول او را می دادیم و شرایط به گونه ای شد که ما پول را هم آماده کردیم اما نیامد بگیرد یعنی نه اینکه ما نخواهیم پول را بدهیم.

پول را آماده کردیم؛ دو حساب به ما دادند یک حساب دخترش بود و یکی حساب خودش. با صرافی های مهم تهران صحبت کردیم گفتند امکان انتقال پول را نداریم. همان 500 هزار تایی که یک ماه و نیم قبل و بعد از اینکه 11 ماه حقوق نگرفته بود، به سختی آن را جور کردیم. بحث شرکت ریحان فیلم را و بلیت فروشی سال را هم گرفتیم و 500 هزار تا را جور کردیم و به برانکو دادیم. سابقه دریافت پول دستی را هم داشت ولی گفت دستی نمی گیرم به حسابش هم نتوانستیم واریز کنیم.

وی ادامه داد: بعد از آن بحث فسخ پیش آمد. همه آن پول بین بازیکنان پخش شد. ما در دوران مدیریت خودم بیشترین پرداختی را به بازیکنان داشتیم که از بدهی های گذشته آنها و پاداش ها و آفرهای گذشته ای که داشتند و همچنین کل طلبی که از گذشته داشتند پرداخت کردیم. موضوعی را چند بار تأکید کردم مسائل اقتصادی نیازی به حاشیه و حدس ندارند. مثل مسائل حاشیه ای دیگر نیست که کدام تیم زودتر به زمین آمد یا کدام تیم نیامد. مسائل اقتصادی شفاف هستند.

عرب اضافه نمود: تمام درآمدهای ارزی و درآمدهای ریالی دوره مدیریت من و همچنین کلیه پرداخت ها بابت اصل قرارداد، آفر، آپشن، بدهی های اقتصادیاتی، بدهی های جاری و همه چیز را جدول نمایند و به صورت دقیق در سایت باشگاه قرار بدهند. این پیچیده نیست. من چند بار این خواهش را کردم اما این اتفاق نیفتاد. وقتی مدیری به راحتی چنین چیزی را می گوید، پس دیگر مسأله ای در این موضوع نداریم و جای سوالی وجود ندارد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 970

به "مدیرعامل سابق پرسپولیس: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد، ایوانکوویچ گفت پول هم بدهید، در پرسپولیس نمی مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سابق پرسپولیس: پول برانکو بین بازیکنان پخش شد، ایوانکوویچ گفت پول هم بدهید، در پرسپولیس نمی مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید