معرفی برترین مارک های لیزر خانگی

به گزارش دانشنامه آریایی، در حوزه دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی ، مارک زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی برترین مارک های لیزر خانگی و ویژگی های آن ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

معرفی برترین مارک های لیزر خانگی

دستگاه لیزر موهای زائد Tria Beauty

این دستگاه لیزر موهای زائد خانگی دارای نور لیزری با شدت بالاست که باعث حذف موهای زائد می شود. دارای تکنولوژی خنک کننده است که باعث کاهش درد و سوختگی پس از استفاده می شود. بعلاوه ، دستگاه Tria Beauty دارای سه سطح شدت نور متفاوت بوده که به شما اجازه می دهد شدت نور را برای پوست خود تنظیم کنید.

دستگاه لیزر موهای زائد Silkn Infinity

این دستگاه لیزر خانگی با استفاده از تکنولوژی HPL (نور پالس دائم) کار می کند که باعث کاهش درد و سوختگی پس از استفاده می شود. دستگاه Silkn Infinity دارای قابلیت اتصال به برنامه موبایل است که به شما یاری می کند زمان استفاده و شدت نور را کنترل کنید. بعلاوه ، قابل استفاده برای تمام انواع پوست بوده و در حذف موهایی با رنگ تیره نیز موثر است.

دستگاه لیزر موهای زائد Philips Lumea

این دستگاه لیزر موهای زائد خانگی باعث حذف موهای زائد می شود. دستگاه Philips Lumea دارای قابلیت شناسایی اتوماتیک نوع پوست است که باعث تنظیم اتوماتیک شدت نور برای پوست شما می شود. بعلاوه ، دارای قابلیت حذف موهای رنگ تیره است. طراحی ارگونومیک و جمع و جور دارد که استفاده آسان و راحت را برای شما به ارمغان می آورد.

دستگاه لیزر موهای زائد Remington iLight

این محصول لیزر خانگی دارای تکنولوژی IPL است که باعث حذف موهای زائد می شود. دستگاه Remington iLight دارای قابلیت شناسایی اتوماتیک نوع پوست و تنظیم اتوماتیک شدت نور برای هر نوع پوست است. بعلاوه ، قابلیت حذف موهای رنگ تیره را داشته و دارای طراحی ارگونومیک و سبک است که استفاده آسان و راحت را برای شما فراهم می کند.

دستگاه لیزر موهای زائد Braun Silk-expert Pro 5

با استفاده از تکنولوژی IPL باعث حذف موهای زائد می شود. برترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی Braun Silk-expert Pro 5 دارای قابلیت تشخیص اتوماتیک نوع پوست و تنظیم اتوماتیک شدت نور برای هر نوع پوست است. دارای سیستم خنک کننده بوده که باعث کاهش درد و سوختگی پس از استفاده می شود. این دستگاه قابل استفاده برای همه نوع پوست است و طراحی بسیار زیبا و شیک دارد.

دستگاه لیزر موهای زائد Gillette Venus Silk-Expert

این دستگاه لیزر خانگی دارای تکنولوژی SensoAdapt است که با تشخیص اتوماتیک رنگ پوست شما ، شدت نور را به طور اتوماتیک تنظیم می کند. دارای چراغ LED بوده که به شما یاری می کند برای هر منطقه از پوست ، زمان استفاده را بهینه نمایید. بعلاوه ، دستگاه Gillette Venus Silk-Expert دارای سیستم خنک کننده است که باعث کاهش درد و سوختگی پس از استفاده می شود.

دستگاه لیزر موهای زائد BaByliss True Smooth

از تکنولوژی IPL برخوردار بوده که با فراوری نور پالس های قوی ، موهای زائد را حذف می کند. دستگاه لیزر خانگی BaByliss True Smooth دارای چهار سطح شدت نور فرق دارد که به شما اجازه می دهد شدت نور را برای پوست خود تنظیم کنید.

دستگاه لیزر موهای زائد SmoothSkin Bare

دستگاه SmoothSkin Bare دارای قابلیت شناسایی اتوماتیک نوع پوست و تنظیم اتوماتیک شدت نور برای هر نوع پوست است. بعلاوه ، این دستگاه دارای سیستم خنک کننده بوده که باعث کاهش درد و سوختگی پس از استفاده می شود.

دستگاه لیزر موهای زائد Philips Lumea Prestige

دستگاه Philips Lumea Prestige دارای قابلیت حذف موهای رنگ تیره است. بعلاوه ، سه سری مختلف برای استفاده در منطقه ها مختلف بدن داشته و قابلیت اتصال به برنامه هوشمند جهت پیگیری شرایط استفاده و تنظیم شدت نور در طول زمان را دارد.

در آخر

امروزه دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی یکی از راه حل های پرکاربرد برای حذف موهای زائد در خانه به شمار می روند. بر اساس ویژگی هایی که در معرفی مارک های برتر بیان شد ، می توانید دستگاه مناسب برای پوست خود را انتخاب کنید و از مزایای حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر خانگی بهره مند شوید.

منبع: اتاق
انتشار: 1 تیر 1402 بروزرسانی: 1 تیر 1402 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2392

به "معرفی برترین مارک های لیزر خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برترین مارک های لیزر خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید