مقاله: در خصوص استادی پرمیت (Study Permit) کانادا بیشتر بدانیم

به گزارش دانشنامه آریایی، فرآیند ارسال درخواست اخذ استادی پرمیت به کشوری که از آنجا اقدام می کنید بستگی دارد. برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا، ما در وبسایت مان یعنی آموزشگاه هاب اطلاعات فراوانی را آماده نموده ایم که با مراجعه به آنها می توانید از چند و چون اخذ ویزای تحصیلی کانادا آگاه شوید.

مقاله: در خصوص استادی پرمیت (Study Permit) کانادا بیشتر بدانیم

اول از همه و قبل از هر چیزی، شما به یک نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی منتخب (DLI) و مقدار مشخصی سرمایه اقتصادی احتیاج دارید. دیگر مدارک مورد احتیاج برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا به شرایط شما بستگی دارد. شما همچنین باید هزینه دریافت ویزای دانشجویی را پرداخت کنید و به دولت این کشور ثابت کنید می توانید از پس هزینه های تحصیل تان در این کشور بر بیایید.

ضمناً نیروهای نظامی از بعضی از کشورها می توانند بدون دریافت استادی پرمیت بیشتر از 6 ماه در کانادا تحصیل نمایند.

به طور معمول شما برای این موارد احتیاجی به دریافت استادی پرمیت ندارید:

دولت کانادا هزینه درمانی دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در کانادا را پرداخت نمی کند. پوشش های درمانی برای دانشجویان خارجی متفاوت است، بسته به این که در کدام استان زندگی می کنید. ما در آموزشگاه هاب اطلاعات مختلفی را در خصوص بیمه درمانی برای زندگی در کانادا جمع آوری نموده ایم که می توانید به آنها مراجعه کنید. البته به دانشجویان بین المللی توصیه می گردد که در بدو ورودشان به کانادا با موسسه آموزشی مورد نظرشان تماس گرفته و برای خرید بیمه درمانی مناسب با آنها مشورت نمایند.

منبع مقاله: در خصوص استادی پرمیت (Study Permit) کانادا بیشتر بدانیم

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1398

به "مقاله: در خصوص استادی پرمیت (Study Permit) کانادا بیشتر بدانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: در خصوص استادی پرمیت (Study Permit) کانادا بیشتر بدانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید