واکنش باشگاه ذوب آهن به احتمال انتقال میلاد جهانی به ذوب آهن خبرنگاران

به گزارش دانشنامه آریایی، مدیرعامل باشگاه ذو ب آهن اصفهان گفت: میلاد جهانی اگر رضایت نامه بخواهد به او می دهیم، وقتی دلش با تیم نیست و نخواهد بازی کند به زور نگه داشتنش فایده ندارد.

واکنش باشگاه ذوب آهن به احتمال انتقال میلاد جهانی به ذوب آهن خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، میلاد جهانی روز گذشته و پس از بازی مقابل پیکان در جمع خبرنگاران گفت که برای رفتنش به استقلال صحبت هایی شد، اما در نهایت تصمیم گرفت در ذوب آهن بماند، چون همانطور که در روز های بد نتیجه گیری تیم حضور داشته حالا باید بماند و به جمع شدن این اوضاع کمک کند و ترک تیم درست نبود.

با اینحال امروز متن پیام او به مدیرعامل باشگاه ذوب آهن قبل از بازی با پیکان، منتشر شد. جهانی در این پیام به مجتبی فریدونی گفته: ... امروز آخرین بازی من است و کارگزار من هم متعدد با ما صحبت کرده، اما حقوق من همچنان معوقه است. من فکر می کنم این رفتار ها نشان می دهد باشگاه شان و احترامی برای من و عملکرد من به عنوان بازیکن قائل نیست. این آخرین بازی من است. لطفا در صدور رضایتنامه من مسادعت کنید، چون واقعا شرایط غیر قابل تحمل است.

مجتبی فریدونی، در مورد انتشار پیام میلاد جهانی به مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و تقاضای او برای صدور رضایت نامه و جدایی از تیم در حالی که پس از آخرین بازی سال 99 مقابل پیکان گفت درست نبود که ذوب آهن را ترک کند و به استقلال برود، گفت: من همین را می گویم. حدود یک ساعت قبل از بازی به من پیام داده که با او همکاری کنیم و رضایت نامه اش را بدهیم، اما بعد از بازی در میکسدزون آن حرف ها را مطرح کرد.

وی اضافه کرد: برای این که ما زیر سؤال نرویم و بگویند او اصلا قصد رفتن نداشته و هواداران بدانند که اصل قضیه چیست و ما روبروی هواداران قرار نگیریم، این پیام را منتشر کریم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد این که با این پیام به نظر می رسد که میلاد جهانی دیگر دلش با تیم نیست مطرح نمود: این را باید از خودش سوال کنید. او مدت هاست که ظاهرا دلش با تیم نیست.

وی در مورد اینکه آیا قرار است تصمیمی مانند جریمه انضباطی یا مالی در مورد جهانی گرفته شود، گفت: نه، کاری به او نداریم. اگر دوست داشت می ماند، دوست نداشت می رود. ما هم نفهمیدیم چه موضعی دارد. قبل از بازی این پیام را می دهد و بعد از بازی آن حرفه ها را می زند. خودش باید موضعش را معین کند. از نظر من مسئله ای ندارد، حالا اگر ارکان باشگاه مانند کمیته انضباطی یا هیات مدیره بخواهند تصمیمی بگیرند، بحث دیگری است.

فریدونی در مورد صدور رضایت نامه میلاد جهانی گفت: اگر رضایت نامه بخواهد به او می دهیم. وقتی دلش با تیم نیست و نخواهد بازی کند به زور نگه داشتنس فایده ندارد. مجتبی حسینی هم از این پیامی که به من داده ناراحت بود. این در حالی است که ما 50 درصد قرارداد او را تا دیروز پرداخت کردیم و این که می گوید حق و حقوقش پرداخت نشده درست نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رضایت نامه جهانی تحت شرایطی مانند پرداخت حق فسخ صادر می شود، گفت: او هنوز به ما مراجعه نکرده، اگر مراجعه کرد صحبت کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد شرایط این تیم گفت: فرایند تیم رو به بهبود است و شرایط رفته رفته بهتر شد. بازیکنان منسجم تر بازی می کنند. همه مجموعه از بازیکنان وکادر فنی تا مدیریت تلاش می کنند که شرایط بهبود پیدا کند و امیدواریم نتیجه بدهد و به موفقیت برسیم.

فریدونی در مورد برنامه ذوب آهن پس از تعطیلات نوروزی گفت: قصد داشتیم اردو برگزار کنیم، چون قرار بود حدود یک ماه و نیم لیگ به خاطر بازی های تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا تعطیل شود، اما با لغو بازی های تیم ملی سازمان لیگ برنامه داد و فرصتی برای اردو نبود. بازیکنان تیم تا دوم فروردین در تعطیلات هستند و اولین تمرین ما روز سوم فروردین برگزار می شود.

وی در مورد اینکه آیا در ساعات باقی مانده جابجایی برنامه ای برای تقویت تیم دارند، گفت: در نیم فصل شرایط خوب نیست. بازیکن با کیفیت خوب کم است و رقابت شدیدی برای جذب آن ها وجود دارد. ما هم تا آخرین ساعات تلاش می کنیم، ببینیم چه می شود.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1676

به "واکنش باشگاه ذوب آهن به احتمال انتقال میلاد جهانی به ذوب آهن خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه ذوب آهن به احتمال انتقال میلاد جهانی به ذوب آهن خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید