پومسه قهرمانی دنیا، تیم مردان بر سکوی سوم دنیا ایستاد

به گزارش دانشنامه آریایی، تیم پومسه سه نفره مردان کشورمان با ترکیب علی سلمانی، اکبر فروزان و رحمت نظری بر سکوی سوم دنیا ایستاد و به نشان برنز دست یافت.

پومسه قهرمانی دنیا، تیم مردان بر سکوی سوم دنیا ایستاد

به گزارش دانشنامه آریایی، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه از ساعت 4 بامداد (به وقت تهران) امروز (پنجشنبه – 24 آبان ماه) با حضور 1274 پومسه رو از 54 کشور در استادیوم تیان مو چین تایپه شروع و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

تیم پومسه مردان کشورمان در رده سنی 31 تا 40 سال با ترکیب علی سلمانی، اکبر فروزان و رحمت نظری و کسب 7، 280 امتیاز به مقام سومی رسید و مدال برنز این دوره از رقابت ها را کسب کرد.

تیم کره جنوبی قهرمان شد، فیلیپین عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و پومسه روهای آمریکا مشترکا با ایران سوم شدند. این نتیجه در حالی بدست آمد که اشتباه داوری گریبان گیر تیم کشورمان شد و اعتراض نیز منجر به تغییر رای داوران نگردید.

تیم پومسه دو نفره کمتر از 30 سال (تاجی رستم آبادی – مهربان) نتیجه را به تیم تایلند واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت. در بخش انفرادی رده سنی 15 تا 17 سال علی عباس نژادیان نتیجه را با یک صدم اختلاف امتیاز به نماینده آمریکا واگذار کرد. در بخش پومسه ابداعی رده سنی کمتر از 17 سال جهان یزدان جو نیز از دور رقابت ها حذف شد.

راهنمایی تیم مردان برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی است. فاطمه اسدپور نیز سرمربیگری تیم زنان را برعهده دارد و مهسا مردانی نیز مربی می باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 120

به "پومسه قهرمانی دنیا، تیم مردان بر سکوی سوم دنیا ایستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پومسه قهرمانی دنیا، تیم مردان بر سکوی سوم دنیا ایستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید