اسدی: خودم قصد جدایی از پرسپولیس را دارم، می خواهم برای پیشرفت به اروپا بروم

به گزارش دانشنامه آریایی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کالدرون مسئله ای با ماندنم در پرسپولیس ندارد و خودم قصد جدایی دارم.

اسدی: خودم قصد جدایی از پرسپولیس را دارم، می خواهم برای پیشرفت به اروپا بروم

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

محمد امین اسدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیتش در پرسپولیس گفت: از مدتی پیش به دنبال این بودم که برای پیشرفت راهی فوتبال اروپا شوم و با کوشش مدیر برنامه هایم چند پیشنهاد خوب به دستم رسید که باشگاه را در جریان این موضوع قرار دادم. الان هم تصمیم گرفته ام در خارج از کشور بازی کنم و امیدوارم باشگاه رضایت نامه ام را صادر کند.

وی در واکنش به این موضوع که گابریل کالدرون روی او نظر مساعد دارد یا نه، مطرح کرد: اگر کالدرون مرا نمی خواست خیلی زودتر از اینها کنارم می گذاشت، نظر او روی من مثبت است اما با شرایطی خاصی که تیم دارد و با توجه به سن پایین خودم، بهترین زمان برای رفتن به فوتبال اروپا و پیشرفت الان است. تصمیم خودم را گرفته ام و باید ببینم باشگاه چطور با این جدایی کنار می آید.

اسدی اعلام نمود: قصد دارم با مدیربرنامه هایم به دیدار آقای انصاری فرد بروم تا در خصوص صدور رضایت نامه حرف بزنیم. اگر قرار باشد باشگاه رضایت نامه ام را قرضی صادر کند آن وقت باید شرایطم انتقالم را آنالیز کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 452

به "اسدی: خودم قصد جدایی از پرسپولیس را دارم، می خواهم برای پیشرفت به اروپا بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: خودم قصد جدایی از پرسپولیس را دارم، می خواهم برای پیشرفت به اروپا بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید