افسانه بایگان: سریال های تلویزیونی از زندگی مردم دور هستند

به گزارش دانشنامه آریایی، افسانه بایگان که در ماه های اخیر در سریال های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی ایفای نقش داشته، بر این باور است که مخاطب آن چیزی را انتخاب می کند که به زندگی واقعی اش نزدیک تر باشد.

افسانه بایگان: سریال های تلویزیونی از زندگی مردم دور هستند

بایگان که طی ماه های گذشته در سریال نمایش خانگی دل ایفای نقش داشته است، درباره علت گرایش بیشتر مخاطبان به مدیوم شبکه نمایش خانگی، اظهار کرد: تا زمانی که ما یک بام و چند هوا و ملوک الطوایفی در عرصه های مختلف هنر نمایش فعالیت داریم، طبیعی است که این اتفاق می افتد. وقتی معیارها در تولیدات سینمایی به یک شکل، نمایش خانگی به یک شکل و در تلویزیون به یک شکل دیگر است، طبیعتا مخاطب چیزی را انتخاب می کند که به زندگی واقعی اش نزدیک تر است. ما در تلویزیون متاسفانه نمی توانیم در یک خیابان واقعی و با آدم های واقعی دوربین را قرار بدهیم و پلان های کار را بگیریم. به دلیل اینکه آنچه که در تلویزیون نمایش می دهیم از زندگی واقعی مردم به دور است اما در مدیوم نمایش خانگی کمی این خط قرمزها وجود ندارد و فضا بازتر است. قصه ها جذابیت بیشتری دارند و شخصیت ها حقیقی تر هستند.

او در پاسخ به اینکه آینده دو مدیوم تلویزیون و نمایش خانگی را چطور پیش بینی می کند؟ اظهار کرد: آنچه که ما در سالهای اخیر داشته ایم، خود گویاست. نگاهی اجمالی به آمار بینندگان این را نشان می دهد.

منبع: همگردی
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1614

به "افسانه بایگان: سریال های تلویزیونی از زندگی مردم دور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افسانه بایگان: سریال های تلویزیونی از زندگی مردم دور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید