امباپه و نیمار می خواهند کاوانی را از تیم بیرون نمایند!

به گزارش دانشنامه آریایی، در آخرین دیدار تیم فوتبال پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه کیلیان امباپه 4 گل و نیمار یک گل زد تا این تیم با نتیجه 5 بر صفر لیون را شکست دهد، اما این تیم یک مهاجم دیگر هم داشت که سهم او هیچ گلی نبود؛ ادینسون کاوانی.

امباپه و نیمار می خواهند کاوانی را از تیم بیرون نمایند!

با نگاه کردن به آمار این تیم در دیدار لیگ قهرمانان مقابل ستاره سرخ بلگراد به الگویی معین می رسیم.

در آن بازی نیمار به امباپه 19 پاس داد و امباپه هم به نیمار 11 پاس. اما در تمام طول بازی ستاره برزیلی حتی یک پاس هم به کاوانی نداد و امباپه هم تنها 2 بار توپ را به او رساند.

در لیگ فرانسه و بازی مقابل لیون هم ادینسون کاوانی بعد از40 دقیقه بازی بیرون کشیده شد و دلیلش این بود که فرسنل کیمپمپه اخراج شد و توماس توخل تاکتیک جدیدی اتخاذ کرد که بر اساس آن باید کاوانی بیرون کشیده می شد. اما در زمانی که او در زمین بازی بود حتی یک پاس هم از نیمار یا امباپه به او نرسید.

واضح است که نیمار و امباپه در زمین بازی با هم رابطه خوبی دارند، اما به نظر هماهنگی شان با کاوانی مناسب نیست. فصل گذشته البته بحثی بین نیمار و کاوانی بر سر پنالتی زدن به وجود آمد که مشهور شد و مطبوعات هم به طور کامل به آن پرداختند. انتظار می رفت با گذر زمان این مشکل حل گردد که به نظر نه تنها حل نشده، بلکه بدتر هم شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 88

به "امباپه و نیمار می خواهند کاوانی را از تیم بیرون نمایند!" امتیاز دهید

1 کاربر به "امباپه و نیمار می خواهند کاوانی را از تیم بیرون نمایند!" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امباپه و نیمار می خواهند کاوانی را از تیم بیرون نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید