باشگاه نساجی مازندران: در برنامه 90 هم مظلوم واقع شدیم

به گزارش دانشنامه آریایی، باشگاه نساجی مازندران در ادامه اعتراض ها به روند داوری ها در لیگ برتر فوتبال، بیانیه صادر کرد.

باشگاه نساجی مازندران: در برنامه 90 هم مظلوم واقع شدیم

به گزارش خبرنگاران، باشگاه نساجی مازندران در راستای انتقادها از داوری در لیگ برتر فوتبال، بیاینه ای به این توضیح صادر کرد:

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان معمای سوت های اشتباه نیم فصل اول لیگ هجدهم نه به طور کامل بلکه تا حدودی در برنامه نود حل شد. بر اساس آنالیز کارشناسان فنی و داوری این برنامه تلویزیونی از میان 16 تیم لیگ برتری، تیم نساجی مازندران بیشترین ضرر را از ناحیه اشتباهات داوری متحمل شده است بدون آن که حتی یک بازی از سوت های اشتباه سود ببرد. گله و گلایه بسیار است و متاسفانه در همین برنامه اخیر نود هم نساجی مازندران دوباره مظلوم واقع شد. این که به گواه کارشناسان مختلف داوری برنامه نود (در کنار عادل فردوسی پور) 9 اشتباه تاثیرگذار در 7 بازی نساجی در نیم فصل اول رقم خورده بود در کمال تعجب در آنالیز جدید داوری همین برنامه به یک سوم رسید! به عبارت بهتر نساجی نه تنها در زمین مسابقه بلکه در آنالیز و آنالیز اشتباهات داوری در برنامه نود هم مظلوم واقع شد تا برخی تیم ها راضی تر شوند!

باری، نساجی تیمی ریشه دار و مردمی با هوادارانی تحسین شده از لحاظ اخلاقی است که ظرف نیم فصل (تاکید می کنیم فقط نیم فصل) حداقل 10 امتیاز را به دلیل اشتباهات عجیب و غریب و سریالی داوری از دست داد. با این وجود شاگردان جواد نکونام در سال اول حضور خود در لیگ برتر با کسب 16 امتیاز توانستند در رده دهم بایستند در حالی که صندلی واقعی نساجی مازندران، بزرگ ترین قربانی اشتباهات داوری حداقل رتبه پنجم جدول است. به راستی چه کسی پاسخگوی این حق کشی آشکار و از بین رفتن امتیازات نساجی روی اشتباهات داوری است؟ بگذریم، نیم فصل اول با تمامی اشتباهات داوری علیه نساجی به سرانجام رسید. هر آن چه هم گفته یا نوشته گردد دردی را دوا نخواهد کرد و امتیازات فنا شده تیم محبوب مازندران بر نخواهد گشت. در این میان هواداران پر شمار نساجی در سراسر مازندران و ایران امیدوار هستند و انتظار دارند این حجم از اشتباهات داوری در نیم فصل دوم نیز علیه تیم محبوب آنها تکرار نگردد.

هواداران فهیم و پرشور نساجی مازندران دوشنبه شب در نظر سنجی برنامه نود شرکت و از ته دل آرزو کردند سیستم یاری داور ویدئویی وارد فوتبال ایران گردد. توقع هم دارند قبل از آن سیستم عدل و عدالت در قضاوت های نیم فصل دوم تیم نساجی حاکم گردد که توسط بخش خصوصی اداره می گردد و از حمایت های دائمی و اضافی تیم های دولتی برخوردار نیست. باشگاه نساجی مازندران نیز ضمن احترام به تمامی داوران امیدوار است حداقل در نیم فصل دوم این چنین قربانی سلسله اشتباهات داوری نگردد تا در سرانجام فصل حق به حقدار برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 147

به "باشگاه نساجی مازندران: در برنامه 90 هم مظلوم واقع شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه نساجی مازندران: در برنامه 90 هم مظلوم واقع شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید