جعفر دهقان: جایی در کمد ی های سخیف امروز سینما ندارم

به گزارش دانشنامه آریایی، بازیگر سریال معمای شاه گفت: من در این سینما جایگاهی ندارم و دلیل غیبتم همین است، من هیچگاه در فیلم های کمدی مبتذل و سخیف این روزهای سینما جایی ندارم و دوست هم ندارم که داشته باشم، فیلم های امروز سینما به نحوی است که ترجیح می دهم از سینما دور بمانم.

جعفر دهقان: جایی در کمد ی های سخیف امروز سینما ندارم

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، جعفر دهقان بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، پیرامون فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: هم اکنون کار خاصی را شروع نکرده ام، همچنان مشغول بازی در سریال تلویزیونی ایل دا هستم که با توجه به برنامه ریزی ها حداقل دو ماه دیگر از ضبط آن باقی مانده است.

وی درباره نقش خود در سریال ایل دا افزود: در این سریال نقش رئیس یک پاسگاه مرزی را بازی می کنم، تاریخ سریال در زمان اوایل انقلاب اسلامی ایران و روزهای شروعین حمله عراق به ایران است، کاراکتر من در این سریال در همان پاسگاه مرزی به مبارزه با مهاجمین می پردازد .

بازیگر سریال شهرزاد درباره احتمال حضورش در سریال تلویزیونی موسی (ع) اضافه نمود: تا آنجا که می دانم پیش فراوری سریال موسی (ع) با حضور جمال شورجه شروع شده است، منتها هنوز هیچکس برای ایفای نقش در این سریال با من تماسی نگرفته است، به هر ترتیب بازی در چنین آثاری همیشه از علایق من بوده و هست.

وی دلیل غیبت خود در سینما را اینگونه تشریح کرد: من در این سینما جایگاهی ندارم و دلیل غیبتم همین است، من هیچگاه در فیلم های کمدی مبتذل و سخیف این روزهای سینما جایی ندارم و دوست هم ندارم که داشته باشم، فیلم های امروز سینما به نحوی است که ترجیح می دهم از آنها دور بمانم .

بازیگر سریال مردان آنجلس در همین رابطه اضافه نمود: اگر آثار فاخر، به یادماندنی و ماندگار در سینما ساخته گردد برای بازی در آنها استقبال می کنم اما کارهایی که امروز در سینما می بینم خالی از هرگونه تفکر است. من هیچ رغبتی برای حضور در سینمای امروز ندارم.

دهقان درباره نبود ژانرهای اکشن و رزمی در سینما اعلام نمود: این را باید از مسئولین فرهنگی سینما پرسید که چرا دیگر خبری از ژانرهای پلیسی، اکشن و رزمی در سینما نیست، در دوره بعد از هشت سال دفاع مقدس اینگونه آثار به اوج خود رسیدند اما هم اکنون هیچ خبری از این ژانر سینما نیست .

،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 708

به "جعفر دهقان: جایی در کمد ی های سخیف امروز سینما ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفر دهقان: جایی در کمد ی های سخیف امروز سینما ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید