روحانی، سردار جلالی را به جلسات شورای فضای مجازی راه نمی دهد

به گزارش دانشنامه آریایی، محمود نبویان نماینده مجلس مدعی شد که رئیس جمهور، رئیس پدافند غیرعامل را به جلسات شورای عالی فضای مجازی راه نمی دهد.

روحانی، سردار جلالی را به جلسات شورای فضای مجازی راه نمی دهد

به گزارش فارس، محمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور امروز مطرح کرد که ترامپ یک جنایتکار است و با تحریم هایش علیه ملت ایران مرتکب جنایت شده است.

وی اضافه کرد: معنای این صحبت رئیس جمهور این است که تمام مسائلی که ما الان با آن مواجهیم، صد درصد به خاطر جنایت ترامپ است.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: آقای رئیس جمهور در بخش دیگری از صحبت های خود گفته که کسانی که از دولت انتقاد می نمایند اصلاً مدیریت می دانند چیست که این حرف ها را می زنند؟ و معنای این حرف آن است که آقای روحانی و همکارانشان مدیریت بلدند و منتقدین شان نه.

نبویان اعلام نمود: سؤال من از رئیس جمهور این است که ترخیص نکردن 9 میلیون تن کالا های اساسی مردم از گمرک، کالا هایی که خریداری شد، بیش از 6 ماه در بنادر می ماند و برخی از این کالا ها خراب می شود و کالا هایی مثل کنجاله، ذرت و سویا در بازار وجود نداشت و این مسائل باعث شد تا قیمت مرغ بالاتر رود و این ها همه در حالی بود که ما این نهاده ها را خریداری نموده بودیم و در بنادر داشتیم، ولی وارد کشور نمی شد.

وی ادامه داد: سوال من این است که این موارد ربطی به جنایت آمریکا و آقای ترامپ دارد و یا آقایان دولتی مدیریت بلد نیستند و نمی توانند کشور را مدیریت نمایند؟

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بازار بورس پدر مردم را درآورده و همه مردم را ورشکست نموده و تنها یک عده خاص که آقای روحانی و دوستانش شاید بیشتر اطلاع داشته باشند در بورس سرمایه دارتر شدند. آیا این موارد ربطی به جنایت ترامپ دارد و یا به تحریم ها مربوط است؟! یا این که مدیریت خاصی بر کشور حاکم است؟

نبویان اعلام نمود: مورد بعدی گرانی فولاد است، سنگ معدن برای خودمان است و برق و آب یارانه ای به این بخش تعلق پیدا می نماید، اما مشتقات آن با قیمت بالا در بازار عرضه می شود. این ها که دیگر ربطی به تحریم و ترامپ ندارد بلکه مربوط به مدیریت آقای رئیس جمهور و دولتمردان است.

وی اضافه کرد: وقتی مشتقات و محصولات بخش فولاد گران به بازار عرضه می شود، طبیعی است که فراورینمایندگان لوازم خانگی با تهیه مواد اولیه با قیمت بالا محصولات خود را نیز گران بفروشند و این باعث می شود قیمت لوازم زندگی مردم بالا رود.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: موضوع بعد صنعت خودروست، قیمت پراید 20 میلیونی را به 120 میلیون رسانده اید، آیا این مسأله به جنایت ترامپ مربوط است؟ یا از این گذشته افزایش نقدینگی در کشور که امروز به حدود 3000 هزار میلیارد تومان رسیده، کشور به لحاظ تورم در حال انفجار است، آیا این هم به جنایت ترامپ و تحریم های امریکا بازمی شود.

نبویان اعلام نمود: نزدیک 8 ماه است که آقای روحانی در قرنطینه به سر می برد و در قرنطینه به این طرف و آن طرف دستور می دهد. آیا به خاطر این که آمریکا، ایران را تحریم نموده، آقای روحانی مجبور شده 8 ماه در قرنطینه باشد؟

وی اضافه کرد: آقای رئیس جمهور و دولتی ها! شما مانع فراوریات شرکت های دانش بنیان می شوید، بنده نایب رئیس کمیسیون اصل نود هستم، شکایات متعدد و گوناگونی در این باره به کمیسیون واصل شده که جوانان دانشمند ما به ویژه در حوزه پزشکی دستگاه ها و دارو هایی را فراوری نموده اند، اما با وجود آنکه تست همه این دستگاه ها و دارو ها صورت گرفته و مرحله تست را پشت سر گذاشته، وزارت بهداشت از آن ها خریداری نمی نماید. در بحث واردات خاص مافیا وجود دارد.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: آقای روحانی! این مسائل چه ربطی به تحریم دارد، جوانان ما در داخل این محصولات را فراوری می نمایند، اما شما نمی خرید، این ها مربوط به مدیریت شماست.

نبویان اعلام نمود: سرمایه دار شدن سرمایه دارها، فاصله طبقاتی، فقیرتر شدن فقرا، مربوط به تحریم هاست؟ آقای رئیس جمهور! شما اعلام کردید به 60 میلیون ایرانی یارانه معیشتی می دهید. این حرف به این معناست که بر اثر سیاست ها و مدیریت شما از 80 میلیون ایرانی، 60 میلیون فقیر شدند.

وی اضافه کرد: دولت فعلی رکورددار اختلاس است، با مدیرانی که دارد. اختلاس 13 تا 15 هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان یک نمونه این اختلاس هاست.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: آقای رئیس جمهور! آیا حقوق های نجومی که در کشور پرداخت می شود مربوط به تحریم هاست؟ و یا واگذاری کارخانجات مهم کشور به ثمن بخس و قیمت نازل تحت عنوان خصوصی سازی آیا ربطی به تحریم ها دارد.

نبویان اعلام نمود: آقای روحانی! از بین بردن 18 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی ظرف یک تا دو ماه و نابود کردن 60 تن طلا به تحریم ها مربوط است؟! ارز که دست خودتان بود.

وی اضافه کرد: واردات گسترده ای که توسط دولت شما صورت گرفته، باعث ضربه زدن به فراورینمایندگان شده است. آقای روحانی! به فراوری نمایندگان رحم کنید، حداقل در مواردی که می توانیم در داخل فراوری کنیم، جلوی واردات را بگیرید. شما دست مافیا را باز گذاشته اید.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: این که امضای طلایی وجود دارد و عده خاصی از بانک مرکزی ارز دریافت می نمایند، همچنین کاهش ارزش پول ملی به کجا بازمی شود؟

نبویان اعلام نمود: آقای روحانی! چشم امید داشتن به دشمنان ملت با این تفکر که مردم هیچ کاری نمی توانند بنمایند و نیز استفاده از مدیران ناکارآمد فلج، خسته، پیر، ناتوان، لیبرال، غرب گرا به کجا مربوط می شود؟

وی اضافه کرد: آقای روحانی صادقانه به مردم اعلام کند که ساعت چند سر کار می آید و ساعت چند می رود.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: از بین بردن نقش اعظم صنعت هسته ای، با برجام مسأله دیگری است که ضروری است به آن توجه شود. از نطنز چه چیزی باقی ماند. تمام سانتریفیوژها، انبار و جلوی فراوری آن گرفته شد. فردو به طور کامل از نظر غنی سازی توسط دولت تعطیل شده، آقای روحانی! صنعت هسته ای را تقریبا کامل نابود نموده اید. جلوی رشته های هسته ای را در دانشگاه ها گرفته اید، الان رشته های مربوط به صنعت هسته ای در دانشگاه تعطیل شده، آیا این ها مربوط به تحریم هاست یا مربوط به مدیریت داخلی است؟

نبویان اعلام نمود: ما همیشه شاهد توهین های شما آقای روحانی، به منتقدین بودیم که الفاظی مثل ترسوها، بزدل ها، عصر حجری ها، بی شناسنامه ها را در خصوص منتقدین به کار بردید. آیا این ها ربطی به تحریم دارد؟

وی اضافه کرد: از طرف دیگر ما شاهد دیکتاتوری های آقای روحانی در موارد مختلف هستیم. به عنوان نمونه در شورای عالی فضای مجازی رئیس پدافند غیرعامل کشور قانونا در این شورا عضو است، اما آقای روحانی او را به جلسات شورا راه نمی دهد و یا در شورای عالی انقلاب فرهنگی آقای روحانی چند نفر از اعضا را به جلسات شورا راه نمی دهد.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در خصوص ستاد ملی مقابله با کرونا من نمی دانم چرا از لفظ ملی برای این ستاد استفاده می شود؟ ما در مجلس مصوب کردیم که رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با یک شخص دیگر در این ستاد عضو باشند، اما آقای روحانی از آن ها برای حضور در جلسات دعوت نمی نماید. از قوه قضائیه هم کسی در این ستاد حضور ندارد. آیا این ستاد ملی است؟ این ستاد فقط شد ستاد دولتی کرونا و فقط هم برای آقای روحانی نسخه می پیچد.

نبویان اعلام نمود: آقای روحانی! شما قانونا موظفید که به مجلس بیایید و این که شما به مجلس نمی آیید آیا ربطی به تحریم ها دارد؟ یا مربوط به روحیه دیکتاتوری شماست؟

وی اضافه کرد: آقای روحانی! شما از ابتدایی که روی کار آمدید گفتید مسکن مهر و مسکن سازی مزخرف است، امروز ما چه اندازه احتیاج به مسکن داریم آقای روحانی؟ شما الان چقدر جاده سازی در کشور نموده اید؟

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: این ها نتیجه مدیریت غرب گرای لیبرال خسته ناکارآمدی است که فقط چشم به دشمنان ملت ایران دارد و تا زمانی که این مدیریت باشد وضع از این بهتر نخواهد شد.

نبویان اعلام نمود: تحریم ها نهایتا 30 درصد بر شرایط کشور ما تأثیر دارد، ترامپ جنایتکار است، اما نهایتا جنایتش 30 درصد برای کشور مشکل ایجاد می نماید و حداقل 70 درصد از مسائل نتیجه مدیریتی است که آقای روحانی دارد و نتیجه کار وزرای کابینه است.

وی اضافه کرد: نزدیک یک ماه و نیم تا دو ماه است طرح تأمین کالا های اساسی در مجلس مطرح شده و به 60 میلیون ایرانی در دو قسمت باید در طول 6 ماه، در هر ماه کالای معیشتی در قالب کالابرگ پرداخت شود. در این یک ماه و نیم دولت آنقدر بهانه آورده که ما منابع نداریم، پول در اختیار نداریم، به شورای نگهبان فشار آورده و شورای نگهبان طرح را رد نموده.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: نهایتا روز گذشته منابع این طرح را در مجلس معین نموده ایم و مشکل اصل 75 قانون اساسی در این باره برطرف شد. دیروز دیدم که آقای روحانی اعلام می نماید که ما می خواهیم یارانه معیشتی به مردم پرداخت کنیم.

نبویان اعلام نمود: آقای رئیس جمهور! سؤال من از شما این است که شما دو ماه است که ما پول در اختیار نداریم که اعتبار طرح تأمین کالا های اساسی را تأمین کنیم. چطور امروز اعلام کردید که می خواهید به ازای هر نفر 100 هزار تومان یارانه معیشتی پرداخت کنید، منابع آن از کجا آورده شده؟

وی اضافه کرد: این نشان می دهد که مملکت را آقایان با سیاست بازی، جناح بازی اداره می نمایند و به دنبال این هستند که مردمی که از دست این مدیریت خسته شده اند فریب بدهند و در انتخابات 1400 به هر صورت ممکن از مردم رأی بگیرند و مجدد در قدرت باقی بمانند.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: مردم! به هوش باشید، مدیریت فعلی هر چند سالی که روی کار بیاید، وضع زندگی تان هزاران برابر بدتر از این خواهد شد، چون این مدیریت اعتقادی به مردم ندارد. دنبال مسائل سیاسی است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1464

به "روحانی، سردار جلالی را به جلسات شورای فضای مجازی راه نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی، سردار جلالی را به جلسات شورای فضای مجازی راه نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید