سهمیه مرحله اصلی رقابت های ایت بال چینی قهرمانی دنیا به پردل رسید

به گزارش دانشنامه آریایی، برای نخستین بار و با تصمیم فدراسیون بیلیارد و اسنوکر چین سهمیه حضور در مرحله اصلی رقابت های ایت بال چینی قهرمانی دنیا به محمدعلی پردل ملی پوش پاکت بیلیارد کشورمان رسید.

سهمیه مرحله اصلی رقابت های ایت بال چینی قهرمانی دنیا به پردل رسید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، فدراسیون بیلیارد و اسنوکر چین با توجه به عملکرد خوب سال قبل محمدعلی پردل ملی پوش پاکت بیلیارد کشورمان که پیروز شده بود با پیروزی در مقابل دو حریف حرفه ای، جواز حضور در مرحله یک هشتم پایانی رابدست آورد تصمیم گرفت برای نخستین بار یکی از ده سهمیه مرحله اصلی رقابت های ایت بال قهرمانی دنیا را به بازیکنی از کشور ایران اختصاص دهد.

رقابت های ایت بال چینی قهرمانی دنیا دوم تا ششم فروردین ماه 98 در مرحله اصلی برگزار خواهد شد که ایران با یک نماینده در آن حضور دارد و مرحله انتخابی آن 27 تا 29 اسفندماه در یوشان کانتی چین انجام می گردد که علی مقصود و حسام پویانفرد دو نماینده کشورمان برای رسیدن به مرحله اصلی با حریفان خود رقابت خواهند کرد.

متن ترجمه نامه فدراسیون بیلیارد و اسنوکر چین را در زیر می خوانید:

به: فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ج.ا.ا (BBFIR)

از: خانم ننسی یان - فدراسیون بیلیارد و اسنوکر چین (CBSA)

موضوع: اعطای سهمیه مرحله اصلی مسابقات ایت بال چینی قهرمانی دنیا به بازیکن ایرانی محمدعلی پردل

با سلام و احترام;

از طرف فدراسیون بیلیارد و اسنوکر چین (CBSA) بسیار مسروریم که به اطلاع شما برسانیم، فدراسیون چین مایل است که به کشور ایران در پنجمین دوره مسابقات ایت بال سبک چینی قهرمانی دنیا 2019 که در شهر یوشان کانتی- چین از تاریخ 24 اسفند 97 تا 6 فروردین 98 برگزار خواهد شد یک سهمیه در مرحله اصلی (Stage 2) مسابقات اختصاص بدهد.

لازم بذکر است که این سهمیه در گروه آقایان به کشور و فدراسیون ایران اختصاص یافته است و این تصمیم پس از گفتگوها و جلسات متعدد برای انتخاب تنها یک بازیکن از جمع 10 بازیکنی که مستحق اخذ سهمیه بودند گرفته شد و کمیته برگزاری مسابقات برای اولین بار سهمیه حضور در مرحله اصلی این مسابقات را به بازیکن با اخلاق و شایسته بیلیارد ایران آقای محمد علی پردل اعطا می کند.

این تصمیم مشکل بواسطه عملکرد عالی بازیکن ایران در مسابقات سال قبل یعنی چهارمین دوره همین مسابقات گرفته شد که پردل از ایران توانست با شایستگی حریفان خود را در مرحله انتخابی یا Stage 1 شکست داده و به مرحله اصلی مسابقات راه یابد و با شکست 2 حریف حرفه ای و قدر خود جواز حضور در مرحله 1، 8 نهایی را بدست آورد که در تاریخ این مسابقات یک بازیکن ایرانی برای نخستین بار به این مهم نائل شده است.

با تور چین همراه بشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 181

به "سهمیه مرحله اصلی رقابت های ایت بال چینی قهرمانی دنیا به پردل رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه مرحله اصلی رقابت های ایت بال چینی قهرمانی دنیا به پردل رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید