کشاورزی: با حضور در مناطق محروم مصمم به فروش مدال شدم

به گزارش دانشنامه آریایی، قهرمان مسابقات جهانی هانمادانگ گفت: خیلی وقت بود که قصد داشتم با فروش مدال طلایم کاری را انجام بدهم و با حضور در مناطق محروم در تصمیم خود مصمم به فروش مدال شدم.

کشاورزی: با حضور در مناطق محروم مصمم به فروش مدال شدم

لیلا کشاورزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تصمیمش برای فروش مدال طلای خود در مسابقات جهانی هانمادانگ جهت یاری به مناطق محروم گفت: این مدال را سال گذشته در مسابقات جهانی 2019 کره جنوبی و با شرایط بسیار خاص و شکستگی پا کسب کردم. برای این مدال زحمات زیادی کشیدم و حتی پیروز شدم با رکوردشکنی به آن برسم. قبل از این مسابقه، در آیتم دیگر شرکت نموده بودم که آنجا با وجود کسب مدال نقره دچار پارگی رباط پا شدم و پایم را گچ گرفتند، اما روز مسابقه گچ پایم را باز کردم و خدا را شکر با وجود درد زیاد پیروز به کسب مدال طلا شدم.

وی توضیح داد: خیلی وقت بود که قصد داشتم با فروش مدال طلایم کاری را انجام بدهم. در این مدت چند بار به مناطق روستایی رفتم و با مشاهده شرایط بچه ها در آنجا در این تصمیم خود مصمم تر شدم. وقتی از بچه های مناطق روستایی در مورد اهداف آنها در زندگی سؤال می کردم، متأسفانه جواب های می شنیدم که به شدت من را ناراحت می کرد. در حالی آرزو و اهداف این بچه ها داشتن غذای گوشتی، لباس گرم، مداد رنگی برای نقاشی و دفتر و کتاب برای درس خواندن بود، که من ورزشکار یا هموطن به راحتی در خانه خود زندگی می کنم. حضور در این مناطق محروم روستایی باعث شد مشکلاتی را از نزدیک ببینم که برای فروش مدال خود مصمم تر شوم.

قهرمان مسابقات جهانی هانمادانگ درباره پیشنهادات خرید این مدال اظهار کرد: از اواخر هفته برای فروش این مدال به صورت جدی کار خود را شروع کردم و واقعیت این است که پیشنهاد 200 میلیونی نیز دریافت کردم، اما به نظرم در این شرایط با این مبلغ یاری چندانی حتی به یک یا دو روستا هم نمی گردد. امیدوارم شرایطی فراهم گردد که بتوانم این مدال را با یاری ورزشکاران و هنرمندان به بالاترین مبلغ بفروشیم تا امکان بیشتری برای یاری کردن داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1082

به "کشاورزی: با حضور در مناطق محروم مصمم به فروش مدال شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشاورزی: با حضور در مناطق محروم مصمم به فروش مدال شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید