اسطوره باشگاه میلان: زلاتان مثل رود گولیت و فان باستن است

به گزارش دانشنامه آریایی، فرانکو باره سی، اسطوره تیم میلان به تمجید از زلاتان پرداخته و او را با فان باستن و گولیت مقایسه نموده است.

اسطوره باشگاه میلان: زلاتان مثل رود گولیت و فان باستن است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرانکو باره سی در جدیدترین گفت و گوی خود به اسکای اسپورت گفته: کار هایی که زلاتان می تواند انجام دهد فوق العاده است. او می تواند به هم تیمی هایش هم این توانایی را انتقال دهد. ذهنیت او هنوز مانند یک بازیکن 20 ساله است و این مسئله قابل باور نیست.

باره سی در ادامه گفته: در دورانی که من بازی می کردیم هم تیمی هایی داشتم که به این اندازه قوی بودند. مارکو فان باستن و رود گولیت چنین کیفیتی داشتند. قدرت فیزیکی، شخصیتی آن ها مانند زلاتان بود. ایبرا مانند آن بازیکنان در حال رقم زدن تفاوت ها است. از لحاظ فیزیکی و جسمی او آماده است و از نظر ذهنی هم می خواهد همه را متعجب و شگفت زده کند. فقط خود اوست که می تواند هنگامی که زمانش فرا رسید از فوتبال را کنار بگذارد و بگوید دیگر بس است.

خود زلاتان البته در این رابطه پیشتر گفته: احساس تکامل بیشتری دارم و تجربه ام هم افزایش پیدا نموده. زمانی که جوان هستید می تواند هنوز رشد کنید. زمان زیادی را خرج یادگیری می کنید. حالا من احساس کامل بودن می کنم. اگر این شرایط را در 20 تا 30 سالگی داشتم کسی جلودار من نبود هرچند که هنوز هم نمی توانند من را متوقف نمایند!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1394

به "اسطوره باشگاه میلان: زلاتان مثل رود گولیت و فان باستن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسطوره باشگاه میلان: زلاتان مثل رود گولیت و فان باستن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید