امتیاز دارندگان مسکن ملی، در صورت فروش سلب می گردد

به گزارش دانشنامه آریایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: هر گونه خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

امتیاز دارندگان مسکن ملی، در صورت فروش سلب می گردد

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه در مورد بحث خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی با با تاکید بر اینکه خرید، فروش، واگذاری و انتقال به غیر مسکن ملی غیرقانونی است، گفت: قطعاً در صورت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. به همین خاطر و با این اعلام عواقب هرگونه اقدام بر عهده شخص بوده و هیچ گونه وکالتی بلاعزل از مراجع ذی ربط به نام خریدار صادر نخواهد شد.

محبت خواه با تاکید بر اینکه در صورت مشاهده خرید و فروش، واحد مسکونی مورد معامله سلب امتیاز خواهد شد، گفت: به همین خاطر ضروری است مردم عزیز با اطلاع از این موضوع، مراقب کلاهبرداری ها باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در انتها اظهار داشت: اگر متقاضیان تا به امروز هیچ گونه پیامکی جهت انجام سایر امور بعدی کاری دریافت نکرده اند، هرچه سریع تر از مراجع ذی ربط (محل ثبت نام طرح اقدام ملی فراوری مسکن) پیگیر کارهای ادامه ثبت نام و واریز وجه باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1435

به "امتیاز دارندگان مسکن ملی، در صورت فروش سلب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیاز دارندگان مسکن ملی، در صورت فروش سلب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید