توتی: یوونتوس برای قهرمانی شکل گرفته است، امیدوارم ایتالیا به سطح اول فوتبال دنیا بازگردد

به گزارش دانشنامه آریایی، فرانچسکو توتی، اسطوره فوتبال ایتالیا و رم معتقد است باشگاه یوونتوس یکی از قدرتمندترین باشگاه های اروپایی با ساختاری مناسب است.

توتی: یوونتوس برای قهرمانی شکل گرفته است، امیدوارم ایتالیا به سطح اول فوتبال دنیا بازگردد

به گزارش خبرنگاران، فرانچسکو توتی که پس از 25 سال بازی برای رم، در سال 2017 اعلام بازنشستگی کرد و در حال حاضر به عنوان معاون بخش نقل وانتقالات باشگاه رم مشغول به فعالیت است، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی بی این اسپورت گفت: من در حال حاضر مشغول انجام کاری هستم که خیلی سخت و پرشور است و این کار را با روحیه ای درست مانند زمان بازیگری ام شروع نموده ام. ماجراجویی جدید من شروع شده و از این بابت شادمان هستم. اکنون فشار بیشتری روی من است و نقش جدیدم خیلی سخت است.

اسطوره همچنین باشگاه رم با اشاره به عدم توانایی تیم های ایتالیایی برای رقابت با یوونتوس که این فصل در آستانه کسب هشتمین عنوان قهرمانی خود در سری A است، گفت: امیدوارم از فصل بعد این روند متوقف گردد، هرچند سخت خواهد بود، چون تیم و باشگاه یوونتوس برای قهرمانی شکل گرفته است. باید از یوونتوس الگوبرداری گردد و وقتی این تیم همواره به پیروزی می رسد، نشان می دهد که در تمامی جنبه ها قدرتمند است.

با تور ایتالیا سفر کنید.

وی ادامه داد: یوونتوس باشگاه کاملی است، استادیوم اختصاصی خودش را دارد، امکانات بیشتری در اختیار دارد و در نقل وانتقالات هم قدرت خرید و فروش بیشتری نسبت به سایر رقبایش دارد. همین موارد نشان می دهد که یوونتوس قدرتمندترین باشگاه ایتالیایی و یکی از قدرتمندترین باشگاه های اروپاست. باشگاه هایی در اروپا هستند که به لحاظ ساختاری قدرتمندتر از یوونتوس هستند، اما آنها پیروز شدند کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرند و اکنون اصلی ترین هدف شان قهرمانی در اروپاست، جامی که سال هاست در کسب آن ناپیروز بوده اند.

توتی همچنین در مورد روبرتو مانچینی که پس از جام دنیای 2018 راهنمایی تیم ملی فوتبال ایتالیا را برعهده گرفت، اعلام کرد: مانچو کارش را به خوبی انجام داده و این شانس را دارد که با تیمی مملو از استعدادهای جوان کار کند. خوشبختانه چند بازیکن رم یعنی کریستانته، پیگرینی، الشعراوی، فلورنزی و زانیولو عضو آتزوی هستند، بازیکنانی که برای باشگاه رم هم مهم هستند و شادمان هستیم که آنها را در تیم ملی ایتالیا داریم. امیدوارم ایتالیا هم به سطح اول فوتبال دنیا بازگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 193

به "توتی: یوونتوس برای قهرمانی شکل گرفته است، امیدوارم ایتالیا به سطح اول فوتبال دنیا بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توتی: یوونتوس برای قهرمانی شکل گرفته است، امیدوارم ایتالیا به سطح اول فوتبال دنیا بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید