دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی دپوی خودروها در بابل، منتفی بودن موضوع احتکار در ایران خودرو مازندران

به گزارش دانشنامه آریایی، سرپرست دفتربازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت به دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی موضوع خودرو های دپو شده ایران خودرو مازندران در بابل از این شرکت بازدید کرد.

دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی دپوی خودروها در بابل، منتفی بودن موضوع احتکار در ایران خودرو مازندران

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، غلامرضا صارمیان ضمن بازدید از این شرکت، دپو و احتکار خودرو توسط ایران خودرو مازندران را منتفی اظهار داشت.

وی در این بازدید آخرین شرایط تولید خودرو های ناقصی، آماده تحویل و بارگیری شده را مورد بررسی داد.

سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت همچنین به بررسی مسائل و مشکلاتی اعم از عدم تامین به موقع قطعات خودرو های تولیدی و محدودیت های تردد در محور های مواصلاتی استان مازندران در ایام تعطیل و تاخیر 10 تا 15 روزه در ارائه پلاک یا شماره گذاری خودرو ها از سوی نیروی انتظامی پرداخت.

صارمیان همچنین پیشنهاداتی در خصوص تسریع ارائه پلاک خودرو های آماده تحویل توسط نیروی انتظامی در سراسر کشور و تسریع در تهیه قطعات کسری خودرو های دپو شده در محوطه کارخانه توسط گروه صنعتی ایران خودرو ارائه نمود.

در این بازدید، پیشنهاداتی جهت تسریع در فرآیند تحویل خودرو به مشتریان ارایه شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1346

به "دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی دپوی خودروها در بابل، منتفی بودن موضوع احتکار در ایران خودرو مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور سرپرست وزارت صمت برای بررسی دپوی خودروها در بابل، منتفی بودن موضوع احتکار در ایران خودرو مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید