موافقت کلی تیم های سری A با پروتکل بهداشتی جدید دولت ایتالیا

به گزارش دانشنامه آریایی، موافقت تمام تیم های حاضر در رقابت های سری A با پروتکل بهداشتی اعلام شده، جلب شد.

موافقت کلی تیم های سری A با پروتکل بهداشتی جدید دولت ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، با اعلام وزیر ورزش ایتالیا مبنی بر قبول پروتکل بهداشتی پیشنهادی دولت از سوی تیم های حاضر در سری A ایتالیا، این لیگ در آستانه شروع مجدد نهاده شد.

پس از توقف مسابقات سری A به دلیل شیوع ویروس کرونا، شروع دوباره با مشکلاتی روبرو شده بود. با وجود اینکه اجازه تمرینات گروهی داده شده بود اما تیم ها با پروتکل بهداشتی پیشنهادی مخالفت کردند.

در پروتکل قبلی بازیکنان باید 15 روز به طور کامل در کمپ تمرینات می ماندند تا بازی ها پس از این مدت شروع گردد. باشگاه ها معتقد بودند مدیریت چنین چیزی غیرممکن است و باید به جای این کار، از بازیکنان به طور مستمر تست کرونا گرفته گردد.

با ایجاد پروتکل جدید از این به بعد 2 تست در 24 ساعت ابتدایی و سپس هر 4 روز یک بار تست کرونا انجام می گردد. همچنین هر 14 روز یک بار، آزمایش خون در دستور کار قرار می گیرد.

همچنین در پروتکل قبلی اگر تست کرونای یک بازیکن مثبت می شد، تمام بازیکنان و کادر فنی باید برای 14 روز در قرنطینه قرار می گرفتند اما در نسخه جدید، فقط همان بازیکن به قرنطینه می رود و سایر بازیکنان می توانند پس از دادن تست، به تمرینات ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1128

به "موافقت کلی تیم های سری A با پروتکل بهداشتی جدید دولت ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت کلی تیم های سری A با پروتکل بهداشتی جدید دولت ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید