نامه رئیس جمهور ونزوئلا خطاب به مردم جهان

به گزارش دانشنامه آریایی، رئیس جمهور ونزوئلا نامه ای خطاب به مردم جهان در خصوص پاسخ دولتش به تحریم های یکجانبه واشنگتن علیه کشورش، منتشر کرد.

نامه رئیس جمهور ونزوئلا خطاب به مردم جهان

به نقل از خبرگزاری شینهوا، نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در این نامه به تاریخ دوم اکتبر که روز جمعه از سوی خورخه آریزا، وزیر امور خارجه دولتش در توئیتر منتشر شد در خصوص تدابیری که مجلس ملی موسسان ونزوئلا تصویب کرد نظیر قانون ضد محاصره برای توسعه ملی و تضمین حقوق مردم ونزوئلا توضیح داده است.

مادورو گفت، این قانوناجازه به ایجاد مکانیزمهایی با هدف بهبود درآمد ملت خواهد داد. او اضافه کرد، مشوقهایی می توان برای تحریک فعالیت اقتصادی داخلی و حمایت از سرمایه گذاری خارجی به وجود آورد.

رئیس جمهور ونزوئلا در عین حال تاکید کرد، این کشور برای برگزاری انتخابات پارلمانی در ششم دسامبر آینده آمادگی داشته و بالغ بر 90 درصد از سازمانهای سیاسی محلی نزدیک به 14000 نامزد برای این رقابت بر سر 277 کرسی معرفی کرده اند.

به گفته رئیس جمهور ونزوئلا، این انتخابات بی تردید قدرت بیشتری در اختیار ملت و مردم ما که با منزلت و استحکام در برابر تجاوزگری خارجی مقاومت کرده اند می گذارد.

رئیس جمهور ونزوئلا اضافه کرد، کشورش شاهد تحمیل یک قانون، هفت دستور اجرایی و حدود 300 اقدام اداری از سوی آمریکا علیه خود بوده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1378

به "نامه رئیس جمهور ونزوئلا خطاب به مردم جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه رئیس جمهور ونزوئلا خطاب به مردم جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید