نخستین مجمع انجمن صنفی نگارخانه داران تهران برگزار گردید

به گزارش دانشنامه آریایی، نخستین مجمع عمومی انجمن صنفی نگارخانه داران استان تهران پس از هفتاد سال از تاسیس نخستین نگارخانه این شهر (آپادانا 1328) برگزار گردید.

نخستین مجمع انجمن صنفی نگارخانه داران تهران برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از موسسه فرهنگی ماه مهر، در این مجمع نخست سید محسن هاشمی نماینده هیات موسس (لیلی گلستان ـ گالری گلستان، مژگان والی پور ـ گالری ماه مهر، لی لا ثمری ـ گالری هفت ثمر) ضمن برشمردن اهداف انجمن صنفی نگارخانه داران در مراقبت از فضای کسب و کار هنری، اطلاع رسانی به اعضا، تنظیم لوایح پیشنهادی برای برطرف موانع و بهبود فضای کسب و کار به ارایه گزارش شکل گیری این تشکل پرداخت.

لیلی گلستان نیز در سخنان کوتاهی از تحقق این آرزوی بیست ساله ابراز خرسندی و اظهار امیدواری کرد، انجمن صنفی گالری داران به درستی بتواند به اهدافش عمل نموده و موجب رونق اقتصاد هنر گردد.

همچنین کلاته نماینده اداره کل کار و رفاه امور اجتماعی کلیات اساسنامه را به رأی گذارد. هیات رئیسه این مجمع متشکل از امرالله فرهادی، مژگان والی پور، شیرین پرتوی و دو ناظر انتخابات، شاهین ترکمن و شیث یحیایی توسط مجمع برگزیده شدند.

پس از تصویب اساسنامه نامزدهای عضویت در هیات مدیره و بازرس به معرفی خود و برنامه هایشان پرداختند.

آنگاه رای گیری انجام و بر اساس نتایج شمارش آرا به ترتیب: هنگامه معمری، آریا اقبال، فرهاد آذرین، ارکیده درودی و الهه جواهری به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و هرمز همتیان و لیلی گلستان به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. در این مجمع همچنین احسان لاجوردی به عنوان بازرس اصلی و رویا جلیلی به عنوان بازرس علی البدل برگزیده شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 145

به "نخستین مجمع انجمن صنفی نگارخانه داران تهران برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مجمع انجمن صنفی نگارخانه داران تهران برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید