چه زمانی برای ازدواج متولدین هر ماه مناسب است؟

به گزارش دانشنامه آریایی، اما امروزه داستان متفاوت شده و جوانان، مستقلا برای زمان ازدواج خود تصمیم می گیرند. جالب است که این تصمیم ارتباط مستقیمی با ماه تولد آن ها دارد.

چه زمانی برای ازدواج متولدین هر ماه مناسب است؟

در قدیم حدس زدن زمان ازدواج سخت نبود، چرا که رسم بود همه زود ازدواج کنند.

اما امروزه داستان متفاوت شده و جوانان، مستقلا برای زمان ازدواج خود تصمیم می گیرند. جالب است که این تصمیم ارتباط مستقیمی با ماه تولد آن ها دارد.

متولدین فروردین

متولدین ماه فروردین بـه هیچ عنوان عاشق افراد ضعیف نمی شوند، بلکه برعکس، قدرت اسـت کـه آن ها را جذب می نماید. آن ها افرادی مستقل هستند کـه می توانند بـه آسانی برای انجام هر کاری روی پای خودشان بایستند. آن ها بلندپروازند و برای رسیدن بـه هدف هایشان اراده بالایی دارند، از این رو بـه دنبال فردی می گردند کـه مانند خودشان یا حتی قویتر از خودشان باشد.

آن ها دوست ندارد کـه شریک زندگی شان از مدیر بودن یا دیگر چالش های زندگی هراس داشته باشد. معلوم نیست کـه آن ها کی عاشق میشوند، اما این اتفاق چندان هم دور نیست، زیرا آن ها دوست دارند کـه هر چـه سریع تر اطراف شان را با افرادی با انگیزه و قوی پر کنند.

متولدین اردی بهشت

متولدین اردیبهشت افرادی واقع گرا هستند که کمتر خیالپردازی می کنند. آن ها باید شادی و آرامش را در درون خود جستجو کنند و سپس آن را در دیگری جستجو کنند، به همین علت بهتر است که در دهه 30 سالگی خود ازدواج کنند. اردیبهشتی ها مایلند جشن ازدواج خود را در فضایی باز و برگ های رنگی درختان جشن بگیرند، به همین دلیل پاییز برترین فصل برای برگزاری جشن عروسی برای اردیبهشتی ها است.

متولدین خرداد

با توجه به خصوصیت دو قطبی متولدین ماه خرداد، سخت است که زمان دقیق ازدواج آن ها را حدس بزنیم. یک زمان آن ها از ازدواج مطمئن هستند و زمان دیگر تردید دارند. آن ها سال های بسکمک را در این تناقض دست و پا می زنند، اما در نهایت بعد از 30 سالگی به ثبات دلخواه خود می رسند. اینطور به نظر می رسد که 35 سالگی ایده آل ترین سن برای پیوند آنهاست. آن ها افراد خلاقی هستند که دوست دارند جشنی پر از سورپرایز برپا کنند.

متولدین تیر

متولدین ماه تیر افرادی بـه شدت احساساتی هستند. آن ها عاشق خانواده اند و تشکیل زندگی و بچه دار شدن از آرزو های آنهاست. از آنجا کـه همدلی، صبوری، از خود گذشتگی و عشق ورزی از خصوصیات شاخص اخلاقی آنهاست، میتوانند یک شریک زندگی ایده آل و مادر یا پدری نمونه باشند؛ بنابراین زمانی عاشق می شوند کـه بتوانند زندگی مشترک خود را با عشقشان شروع کنند.

عاشقی برای آن ها تنها در زمانی رخ می دهد کـه از خوشگذرانی های دوران جوانی خسته شوند و بـه دنبال یک زندگی باثبات تر باشند. آن ها دوست ندارند کـه استقلال و آزادی خودرا از دست بدهند، به همین علت در سن بالا عاشق می شوند.

متولدین مرداد

مردادی ها جزو عاشق پیشه ترین افرادند که عشقشان زبانزد خاص و عام است. متولدین ماه دوم تابستان زمان زیادی را صرف رابطه های خود می کنند و ابتدا عاشق شده و سپس تصمیم به ازدواج می گیرند. متولدین ماه مرداد اغلب در سنین سی تا چهل سالگی تصمیم به ازدواج می گیرند و جشن عروسی به یاد ماندنی و رمانتیک را در ایام سال نو برای همسرشان برپا می کنند، به صورتی که دیگران را به تحسین وا می دارند.

متولدین شهریور

دیگران شما را لجباز می خوانند، اما ما به خوبی می دانیم که این رفتار شما نه لجبازی بلکه ثبات در رسیدن به تصمیمی است که در سر دارید. فکر های زیادی در سر شماست که دوست دارید هر چه زودتر به آن ها برسید، به همین علت است که دوست ندارید عجولانه تصمیم بگیرید.

در اواخر 20 سالگی، زمانی که استقلال خود را به دست آورده اید و یاد گرفتید که چگونه با جریان های مختلف خودتان را وفق دهید، برترین زمان برای ازدواج شماست. شما فردی ایده آلیستی هستید که دوست دارید همه چیز به برترین شکل ممکن انجام گردد. فصل زمستان برترین زمان برای برگزاری جشن عروسی شماست.

متولدین مهر

زمان زیادی طول نمی کشد کـه متولدین ماه مهر عاشق شوند، زیرا آن ها عشق را بخش مهمی از زندگی شان می دانند کـه بدون آن زندگی شان مفهومی ندارد. آن ها عشق را ساده می گیرند، بهمین علت تنها کمی محبت از سوی طرف مقابل شان کافی اسـت تا دل خودرا ببازند.

آنچه آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد، محبت و رمانتیک بودن اسـت کـه آن ها را در رابطه عاطفی بـه زانو در می آورد؛ بنابراین مهم نیست کـه هدیه ای کـه برای او می ئخرید مقرون به صرفه باشد یا گران، در هر صورت آنچه برای آن ها اهمیت دارد رمانتیک بودن اسـت.

متولدین آبان

آبان ماهی ها ارزش فراوانی برای خود و آرزوهایشان قائل هستند. آن ها تا زمانی که نیمه گمشده خود را نیابند، تصمیم به ازدواج نخواهند گرفت. متولدین آبان عاشق تجملات اند و زمان زیادی را به آماده سازی مراسم عروسی خود اختصاص می دهند.

آبانی ها دوست دارند که در مهمترین روز زندگی شان بدرخشند، به همین علت وسواس زیادی به خرج داده و جشنی برگزار می کنند که یکی از به یاد ماندنی ترین جشن ها باشد.

متولدین آذر

متولدین آذر همواره در پی تغییر و تنوعی در زندگی شان هستند. اگر چه این خصوصیت مثبت است، اما در بعضی شرایط مشکل ساز نیز می گردد. آن ها به سادگی تن به رابطه های عاطفی نمی دهند و دوست دارند که بعد از کسب تجربیات لازم، تصمیم جدی خود را برای ازدواج بگیرند.

زمانی که صحبت از تدارکات مراسم عروسی می گردد، ایده های زیاد و خلاقانه ای در سر آذری هاست. اگر چه در این شرایط بسکمک از زوج ها گیج می شوند، اما آذری ها کارشان را خوب بلدند. آن ها به دیگران اجازه دخالت نمی دهند بلکه خود برای یک جشن عروسی ایده آل و بی نقص برنامه ریزی می کنند.

متولدین دی

دی ماهی ها می دانند کـه از زندگی چـه می خواهند، به همین علت برای رسیدن بـه آن ها تمام کوشش شان را می کنند. آن ها عاشق کار کردن و پول درآوردن هستند بـه طوری که میتوانند سال های سال روی یک پروژه کار کنند تا نتیجه آنرا ببینند.

موفقیت در راهی کـه در پیش گرفته اند برای آن ها اهمیت زیادی دارد از این رو از انجام کار هایی کـه مانع از پیشرفت شان گردد، خودداری می کنند. اما پس از آنکه بـه اهداف خود دست یافتند و در کارشان بـه ثبات رسیدند، بـه دنبال دیگر هدف های زندگی از جمله پیدا کردن عشق زندگی شان می گردند.

متولدین بهمن

بهمن ماهی ها افرادی منحصر به فرد هستند که طریقه زندگی شان با دیگران تفاوت زیادی دارند. این افراد اغلب دیر و در سن 30 تا 40 سالگی ازدواج می کنند، زیرا دوست دارند قبل از ازدواج و تشکیل زندگی مسافرت، اکتشاف و هیجان را تجربه کنند.

متولدین این ماه سال از سنت ها بیزارند و ازدواج سنتی را نمی پسندند و دوست دارند خود همسرشان را انتخاب کنند. آن ها در فصل بهار عروسی رویایی را برای همسر خود برگزار می کنند.

متولدین اسفند

اسفندی ها از تنهایی تنفر دارند. از طرفی آن ها دوست دارند که با شریک زندگی شان به هر جایی قدم بگذارند، از طرف دیگر افرادی به شدت خیالباف هستند؛ بنابراین به شرطی جواب مثبت می دهند که فرد مورد نظر به آرزوهایش احترام و او را در رسیدن به آن ها کمک رساند.

احتمال این که آن ها در سن 26 سالگی تصمیم قطعی خود را بگیرند، زیاد است. زمانی که صحبت از تاریخ عروسی می گردد آن ها شبی رمانتیک مانند شبی که ماه کامل است را انتخاب می کنند.

منبع: فرادید
انتشار: 8 آبان 1401 بروزرسانی: 8 آبان 1401 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 2291

به "چه زمانی برای ازدواج متولدین هر ماه مناسب است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه زمانی برای ازدواج متولدین هر ماه مناسب است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید