افزایش 10 درصدی اعتبارات بخش عمرانی رشت در امسال

به گزارش دانشنامه آریایی، به گزارش خبرنگاران، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ظهر سه شنبه با حضور مسئولان شهرستان رشت 37 پروژه با اعتبار 17 میلیارد و 117 میلیون تومان در بخش سنگر این شهرستان به بهره برداری رسید.

افزایش 10 درصدی اعتبارات بخش عمرانی رشت در امسال

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رشت در مراسم افتتاح این پروژه با اشاره به بهره برداری از 315 پروژه در هفته دولت در این شهرستان، اظهار کرد: این پروژه ها با اعتبار و سرمایه گذاری 412 میلیارد تومانی بخش دولتی و خصوصی اجرایی گردیده است.

علیرضا انصاری با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه ها برای دو هزار و 190 نفر فرصت شغلی ایجاد می گردد، گفت: از این پروژه ها 44 طرح متعلق به بخش خصوصی و مابقی مربوط به بخش دولتی است.

وی با تأکید بر کوشش بیشتر از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی برای ارائه خدمات بیشتر به مردم، اضافه نمود: وجود تنگناها و محدودیت ها سبب گردیده که مسئولان نتوانند خدمات شایسته ای به مردم ارائه دهند ولی دولت به رغم همه مشکلات کوشش خود را در این زمینه انجام می دهد.

در ادامه معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رشت با اشاره به اینکه در امسال شاهد افزایش 10 درصدی اعتبارات بخش عمرانی شهرستان رشت هستیم، اظهار کرد: کوشش می گردد تا با مدیریت صحیح اعتبارات در پروژه ها و طرح های مناسب هزینه گردد.

محمدعلی ویشکایی در ادامه به پروژه های بخش سنگر در هفته دولت نیز اشاره نمود و اضافه نمود: امسال بیش از 15 میلیارد تومان پروژه در بخش سنگر در حوزه های مختلف اعم از عمرانی، شهری و روستایی اجرا گردیده است.

به گفته وی در هفته دولت امسال تعداد پروژه ها و طرح های افتتاحی در بخش سنگر با افزایش 11 درصدی در مقایسه با سال گذشته همراه بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 44

به "افزایش 10 درصدی اعتبارات بخش عمرانی رشت در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 10 درصدی اعتبارات بخش عمرانی رشت در امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید