عکس ، مترو شیراز برای پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی شد

به گزارش دانشنامه آریایی، مدیرعامل سازمان مترو شهرداری شیراز گفت: همه اماکن و ناوگان ریلی این سازمان برای پیشگیری از شیوع بیماری واگیردار کرونا ضدعفونی شد.

عکس ، مترو شیراز برای پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، حسن مرادی مدیرعامل سازمان مترو شهرداری شیراز گفت: هر ساله در فصل زمستان واحد سلامت و طب کار مدیریت ایمنی و تضمین کیفیت این سازمان نسبت به ضدعفونی کلیه اماکن و قطارهای مسافربری اقدام می کند.

وی ادامه داد: ضدعفونی واگن های مترو و اماکن و ایستگاه های قطار شهری شیراز از 18 بهمن امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا در چین و احتمال سرایت آن به شهروندان شیرازی خصوصا توسط خدمه چینی شاغل در مترو این کلانشهر با حساسیت و دقت بیشتری انجام پذیرفت که این عملیات شامگاه چهارشنبه به اتمام رسید و همه ایستگاه ها و ناوگان ریلی شیراز ضدعفونی شدند.

مدیرعامل سازمان مترو شهرداری شیراز گفت: با توجه به تحریم مواد خارجی مورد نیاز ضدعفونی اماکن و قطار شهری شیراز امسال از مواد ضدعفونی کننده ایرانی استفاده شده است.

مرادی اضافه کرد: همه هندریل های پله های برقی و ثابت، آسانسورها، گیت های ورود و خروج، دستگیره دربها، سطوح داخلی قطارها و کابین های راهبری مترو شیراز ضدعفونی شده است.

وی اظهار کرد: ضدعفونی اماکن ،ایستگاه ها و واگن های قطار شهری شیراز نقش زیادی در ایجاد آرامش میان شهروندان و اعتماد به مترو در جهت حمل و نقل عمومی دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 911

به "عکس ، مترو شیراز برای پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، مترو شیراز برای پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید