فرانسه از ورود بعضی از شخصیت های لبنانی به خاک خود جلوگیری می نماید

به گزارش دانشنامه آریایی، وزیر امور خارجه فرانسه گفت که کشورش اقداماتی را برای جلوگیری از ورود شخصیت های لبنانی که مانع فرایند سیاسی و از بین بردن فساد در این کشور می شوند به فرانسه شروع نموده است.

فرانسه از ورود بعضی از شخصیت های لبنانی به خاک خود جلوگیری می نماید

شبکه سی ان ان عربی روز آدینه افزود: وزارت امور خارجه فرانسه در بیانیه ای به نقل از ژان ایو لودریان گفت که پاریس از ورود شخصیت های لبنانی که مانع فرایند سیاسی و از بین بردن فساد در این کشور می شوند به خاک فرانسه جلوگیری می نماید.

وزیر خارجه فرانسه انگیزه پاریس از اقدامات علیه شخصیت های لبنانی را مانع تراشی مقامات سیاسی [ در بیروت ] برای تشکیل دولت کارآمد و انجام اصلاحات در این کشور مطرح کرد.

وزیر امور خارجه فرانسه دیروز (پنجشنبه) با آفاریست بارتولو همتای مالتی خود یک نشست مطبوعاتی برگزار کرد.

بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه فرانسه، لو دریان در این نشست تاکید نمود که فرانسه همچنان حق برداشتن سایر اقدامات علیه کسانی را که مانع خروج لبنان از بحران می شوند دارد.

وزیر امور خارجه فرانسه به نام شخصیت های لبنان که تحت تاثیر این اقدام فرانسه قرار گرفته اند، اشاره ای نکرد.

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی شبکه سی ان ان عربی، لبنان با وخیم شدن شرایط مالی و معیشتی، همزمان با تاخیر در تشکیل دولت یکی از عمیق ترین بحران های خود از زمان جنگ داخلی (1975-1990) را شاهد است.

میشل عون رئیس جمهور لبنان در 22 اکتبر گذشته سعد حریری رهبر جریان المستقبل را مامور تشکیل کابینه کرد اما از آن موقع تا به امروز پیشرفتی در این زمینه حاصل نشده است.ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: encaria.ir شناسه مطلب: 1748

به "فرانسه از ورود بعضی از شخصیت های لبنانی به خاک خود جلوگیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانسه از ورود بعضی از شخصیت های لبنانی به خاک خود جلوگیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید