طراحی گرافیکی و چاپ

درخت توت 300 ساله لویزان شناسنامه دار می گردد

درخت کهنسال محله لویزان با قدمت بیش از 300 سال، این روزها حال خوشی ندارد و اهالی محله نگران نابودی آن هستند، از این روی شهرداری در صدد شناسنامه دار کردن آن است.

29 بهمن 1398

دانشگاه تهران 420 قرارداد پژوهشی با صنعت منعقد کرد

معاون پژوهشی دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه سال گذشته 420 قرارداد پژوهشی با شرکت های دولتی و خصوصی منعقد کرده که اعتبار این قراردادها 57 میلیارد تومان بوده بوده و نسبت به سال قبل 28 درصد رشد داشته است.

11 بهمن 1398

هفدهمین گزارش آژانس درباره راستی آزمایی اجرای برجام در ایران

هفدهمین گزارش مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره راستی آزمایی اجرای برجام در ایران منتشر شد.

14 دی 1398

1568 عنوان کتاب در لرستان به چاپ رسیده است

خبرنگاران/لرستانمدیر عامل خانه کتاب ایران با اشاره به ظرفیت لرستان در حوزه تالیف و نشر کتاب، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون 1568 عنوان کتاب در لرستان به چاپ رسیده که آمار مطلوبی است اما ظرفیت استان بیش از این تعداد است.

29 آذر 1398

حاتم بخشی اتحادیه اروپا در قالب اراسموس پلاس ، تفاهم نامه های دانشگاه های ایران با اروپا شامل چه تعهداتی است؟

اتحادیه اروپا در قالب برنامه اراسموس پلاس که تنها یکی از پروژه های علمی بین المللی این اتحادیه به شمار می رود، با پرداخت یاری هزینه تحصیلی، دانشجویان و استادان جهان را جذب می نماید.

5 آذر 1398

راهنمای سفر به دهلی نو؛ هند

دهلی یکی از بزرگ ترین شهرهای هند است که بخش کوچک تری به نام دهلی نو را احاطه نموده است. اغلب مردم در بدو ورود با دیدن عظمت آن ممکن است کمی شوکه شوند. شهری که سنت و مدرنیته به همراه زیبایی های بی شمار را با هم ارایه می دهد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید...

30 آبان 1398

پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی

پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی یک مجموعه ای از انواع پارک ها می باشد که در کوالالامپور مالزی واقع شده است. پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی شامل چندین پارک مختلف می گردد که در بخش های مختلف مجموعه، واقع شده است. پارک آبی سان وی لاگون و پارک وحش...

25 آبان 1398