طراحی گرافیکی و چاپ

پنجمین اجلاس رؤسای دانشگاه های برتر ایران و روسیه برگزار می گردد

پنجمین اجلاس رؤسای دانشگاه های برتر ایران و روسیه، هفدهم تیر ماه 1399 با هدف گسترش و تعمیق روابط علمی و دانشگاهی دو کشور برگزار می گردد.

9 شهریور 1399

ارتداد یامین پور پرفروش ترین کتاب نمایشگاه مجازی سوره مهر

رمان ارتداد همچنان در غرفه مجازی سوره مهر با عنوان انتهای راهروی 27 با استقبال مخاطبان روبرو است و علاوه بر اینکه در صدر پرفروش های سوره مهر قرار گرفته، طی مدت کمتر از چهارماه به چاپ چهاردهم رسیده است.

7 شهریور 1399

10 برند فشن در میلان که باید بشناسید

میلان مکانی است که همواره در حال فراوری و معرفی استعدادهای تازه است؛ مکانی که خیلی از برندهای کوچک در آن به سرعت رشد می نمایند و به حدی قابل توجه می شوند که نامشان در مجلاتی همچون ووگ (Vogue) دیده می گردد. بسیاری از این برندها به دلیل قدرت خانواد ه های ایتالیایی...

2 شهریور 1399

لغو کامل محدودیت ها در روسیه حداقل تا اوایل سال 2021 ممکن نیست

وزیر بهداشت روسیه گفت: لغو کامل محدودیت های مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، زودتر از فوریه سال آینده میلادی (اسفند ماه) و تضمین وجود دارو و واکسن که آزمایش بالینی آن تازه شروع شده، منطقی نخواهد بود.

24 مرداد 1399

کدام دانشگاه ها در ایام تعطیلات کرونایی به دانشجویان خدمات مشاوره ارائه می دهند؟

در تداوم روز های کرونایی و تعطیلی دانشگاه ها تعدادی از دانشگاه های تهران ارائه خدمات مشاوره ای خود را تعطیل نکرده و آن را به صورت مجازی در اختیار دانشجویان خود قرار داده اند.

6 تیر 1399

از ری تا شام منتشر شد

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس کتاب تاریخ شفاهی سردار شهید مدافع حرم احمد غلامی را با عنوان ری تا شام به تلاش علی مژدهی در 536 صفحه به چاپ رسانده است.

21 فروردین 1399

طرح پیشگیری از حوادث ترافیکی توسط بهزیستی زنجان اجرا می شود

خبرنگاران: معاون بهزیستی استان زنجان گفت: با توجه به فرارسیدن سال جدید و آغاز مسافرت های نوروزی، برنامه پیشگیری از حوادث ترافیکی در زنجان اجرا می شود.

14 فروردین 1399

تصاویر جالب از عجیب ترین تحولات علمی هفته اخیر

در هفته گذشته اکتشافات علمی بسیاری در حوزه های گوناگون اجرا شده که هر کدام تصویر جالبی را به خود اختصاص داده اند.

26 اسفند 1398

فارس من، برای جلوگیری از تقلب در انتها نامه ها جذب دانشجویان را کاهش دهیم

رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از تقلب در پایان نامه ها باید جذب دانشجویان دکتری را کاهش دهیم، گفت: ارتباط استاد و دانشجو اگر مرتب و دائم باشد دانشجو نمی تواند تقلب کند.

15 اسفند 1398

مطالعات گردشگری ایمانی خوشخو منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، کتاب مطالعات گردشگری تألیف محمدحسسین ایمانی خوشخو که با همکاری افسانه پورجم علویجه و زهرا نادعلی پور براساس کتاب The Sagehand Bookof tourism studies فراهم آمده یکی از آثار تدوین شده در عرصه صنعت گردشگری است و چاپ اول این کتاب در سال 1394، توسط انتشارات...

12 اسفند 1398

درخت توت 300 ساله لویزان شناسنامه دار می گردد

درخت کهنسال محله لویزان با قدمت بیش از 300 سال، این روزها حال خوشی ندارد و اهالی محله نگران نابودی آن هستند، از این روی شهرداری در صدد شناسنامه دار کردن آن است.

29 بهمن 1398

دانشگاه تهران 420 قرارداد پژوهشی با صنعت منعقد کرد

معاون پژوهشی دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه سال گذشته 420 قرارداد پژوهشی با شرکت های دولتی و خصوصی منعقد کرده که اعتبار این قراردادها 57 میلیارد تومان بوده بوده و نسبت به سال قبل 28 درصد رشد داشته است.

11 بهمن 1398

هفدهمین گزارش آژانس درباره راستی آزمایی اجرای برجام در ایران

هفدهمین گزارش مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره راستی آزمایی اجرای برجام در ایران منتشر شد.

14 دی 1398

1568 عنوان کتاب در لرستان به چاپ رسیده است

خبرنگاران/لرستانمدیر عامل خانه کتاب ایران با اشاره به ظرفیت لرستان در حوزه تالیف و نشر کتاب، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون 1568 عنوان کتاب در لرستان به چاپ رسیده که آمار مطلوبی است اما ظرفیت استان بیش از این تعداد است.

29 آذر 1398

حاتم بخشی اتحادیه اروپا در قالب اراسموس پلاس ، تفاهم نامه های دانشگاه های ایران با اروپا شامل چه تعهداتی است؟

اتحادیه اروپا در قالب برنامه اراسموس پلاس که تنها یکی از پروژه های علمی بین المللی این اتحادیه به شمار می رود، با پرداخت یاری هزینه تحصیلی، دانشجویان و استادان جهان را جذب می نماید.

5 آذر 1398

راهنمای سفر به دهلی نو؛ هند

دهلی یکی از بزرگ ترین شهرهای هند است که بخش کوچک تری به نام دهلی نو را احاطه نموده است. اغلب مردم در بدو ورود با دیدن عظمت آن ممکن است کمی شوکه شوند. شهری که سنت و مدرنیته به همراه زیبایی های بی شمار را با هم ارایه می دهد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید...

30 آبان 1398

پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی

پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی یک مجموعه ای از انواع پارک ها می باشد که در کوالالامپور مالزی واقع شده است. پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی شامل چندین پارک مختلف می گردد که در بخش های مختلف مجموعه، واقع شده است. پارک آبی سان وی لاگون و پارک وحش...

25 آبان 1398